2010 Lapkričio 08

Donatas Jankauskas

Ministras tikisi, kad K.Brazauskienė atsiims prašymą dėl rentos

veidas.lt

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas sako besitikintis, kad didelės vertės turtą valdanti Kristina Brazauskienė atsiims prašymą skirti jai prezidento našlės rentą.

“Buvo ir iš premjero pusės pasakyta, kad gal prašymo teikėjas peržiūrės savo poziciją ir prašymą atsiims. Šiuo atveju Vyriausybei nebereikėtų teikti jokio siūlymo. Aš vis tiktai kaip optimistas tikiuosi, kad galimas ir toks variantas”, – pirmadienį žurnalistams sakė ministras D.Jankauskas.

Anot jo, jei K.Brazauskienė savo prašymo neatsiims, Vyriausybė šį klausimą turės svarstyti.

“Terminai nėra nustatyti, yra sveiko proto terminas, per kurį klausimus Vyriausybė turi spręsti. Tai negali būti atidėliojama metais”, – sakė jis.

Tačiau, ministro žodžiais, dėl K.Brazauskienės prašymo nereikėtų “verstis per galvą” – yra svarbesnių problemų.

“Priežasčių tam tikrai yra pakankamai, kad nesiverčiant per galvą, turime skubėti spręsti vieną klausimą. Kai kalbame apie priedermę padėti žmonėms, einantiems į savivaldybes ir prašantiems socialinės pašalpos, tai yra pirmo svarbumo klausimas”, – kalbėjo ministras.

Vyriausybei delsiant priimti sprendimą dėl prezidento našlės rentos skyrimo Kristinai Brazauskienė ši yra sakiusi, kad dėl to kreipsis į teismą.

Sekmadienį BNS paskelbti apklausos rezultatai parodė, kad beveik trys ketvirtadaliai Lietuvos gyventojų mano, jog Vyriausybė neturėtų skirti valstybinės prezidento našlės rentos K.Brazauskienei.

RAIT atliktoje apklausoje 12,4 proc. respondentų sutiko, kad Vyriausybė skirtų rentą, 73,4 proc. tam prieštaravo, o 14,2 proc. neišsakė nuomonės.

Šiemet mirusio prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlė K.Brazauskienė valdo didelės vertės turtą. Vyriausybė iki šiol nepriėmė sprendimo skirti jai daugiau nei 6 tūkst. mėnesinę rentą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...