2011 Balandžio 21

Savivaldybės

Kauno savivaldybė dėl procedūrinių pažeidimų lieka be naujo administracijos direktoriaus

veidas.lt

kauno_savivaldybe

Kauno savivaldybės tarybai dėl procedūrinių pažeidimų ketvirtadienį nepavyko pradėti balsavimo dėl administracijos direktoriaus išrinkimo.

Kauno socialdemokratai į šį postą buvo sutarę siūlyti Antaną Navakauską.

Klausimai ir dėl administracijos direktoriaus, ir dėl jo pavaduotojų skyrimo buvo įtraukti į ketvirtadienio tarybos posėdžio darbotvarkę, bet mero Rimanto Mikaičio siūlymu taryba juos išbraukė.

Meras savo siūlymą motyvavo tuo, kad buvo padaryti procedūriniai pažeidimai teikiant projektus.

“Nesinorėtų, kad pradėtume tarybos kadenciją pažeisdami reglamentą ir įstatymą. (…) Noras buvo mūsų daryti sprendimus kuo greičiau, užduoti tempą, deja, esame įklampinti į tam tikras biurokratines taisykles”, – kalbėjo meras.

“Projektai tarybos nariams pateikti pavėluotai, nesilaikant reglamento ir gali būti pripažinti neteisėtais”, – jam antrino Vyriausybės atstovė Kauno apskrityje Rasa Noreikienė.

Kai kurie tarybos nariai piktinosi, kad neišrinkus administracijos vadovo, nebus pradėti Kaunui svarbūs darbai.

“Jei dirbsime tokiu principu, nepajudėsime nė vienu klausimu. (…) Iš mūsų juoksis ir miestiečiai, ir žurnalistai”, – sakė vicemeras socialdemokratas Kęstutis Kriščiūnas.

Administracijos vadovus tikimasi išrinkti po savaitės.

Kauno miesto meru praėjusią savaitę išrinktas Liberalų sąjūdžio atstovas R.Mikaitis. Jis šiose pareigose pakeitė konservatorių Andrių Kupčinską.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...