2014 Kovo 27

Kaip rinktis būstą, kad laimingas būtum ne tik per įkurtuves

veidas.lt


„Veido“ tyrimas atskleidė, kad ne visi nauji sostinės daugiabučiai tokie energiškai modernūs, ekonomiški, ekologiški ir patogūs gyventi, kaip kad skelbiasi.

 

Lietuviui būstas – pagrindinė, galima sakyti, viso gyvenimo investicija: juk už jį tenka ne tik pakloti visas gyvenimo santaupas, bet ir paskolomis prisirišti prie banko porai dešimtmečių į priekį. O dauguma lietuvių būstą perka praktiškai visam gyvenimui.

Tad „Veidas“ nutarė paanalizuoti, kokios kokybės naujas būstas siūlomas vilniečiams. Pasitelkę autoritetingus ekspertus vertinome penkiolika skirtingų nekilnojamojo turto (NT) plėtotojų naujai pastatytų ar baigiamų statyti daugiabučių. Ekspertų vertinimas ir patarimai galbūt padės būsimiems naujakuriams išsirinkti būstą, kuris bus patogus gyventi ir turės piniginę vertę ne tik per įkurtuves.

Naujas daugiabutis ir „chruščiovkė“ – kaip diena ir naktis

Kaina – pirmučiausias dalykas, nuo kurio tenka pradėti rinktis būstą. Tie, kuriems šis kriterijus ne toks svarbus, renkasi namą ar kotedžą. O būsimi daugiabučių naujakuriai paprastai skaičiuoja, ir daro tą labai kruopščiai. Tačiau kaip, kad ir pigiau, nenusipirkti bėdos? Kaip rinktis, kad investicija nevirstų nuliu po dešimties ar dvidešimties metų? Juk jei išsipildys kai kurių NT plėtotojų prognozės, gerėjant gyvenimui (o tokios tendencijos buvo iki Ukrainos krizės ir, reikia tikėtis, išliks), žmonės norės iškeisti dabar įsigytą ekonominės klasės būstą į naujesnį ir kokybiškesnį. Ar po 2020-ųjų, kai įsigalios ES direktyva dėl nulinės energijos namų, būstai, statyti ypač nekilnojamojo turto burbulo laikotarpiu, netaps visai beverčiai?

Pirmiausia – optimistinės prognozės: „Ober-Haus“ generalinis direktorius Vytas Zabilius mano, kad nepriklausomybės metais, ypač pastarąjį dešimtmetį, statyti daugiabučiai yra pakankamai geros kokybės. „Bet stalininės ir postalininės statybos namus, ypač vadinamąsias „chruščiovkes“, jau geriau paskelbti avariniais ir nugriauti, nei bandyti renovuoti. Tačiau šioje srityje nėra jokios programos. Ne ten žiūrime: bandome ieškoti priekabių naujos statybos objektuose, kai turime tiksinčią bombą – sovietmečio statybą. Dabartinė statyba, palyginti su ja, – kaip diena ir naktis. Dabar Lietuvoje galioja europinės statybos normos, tad visa nauja statyba yra pakankamai aukštos kokybės“, – vertina V.Zabilius.

O kai kuriais aspektais ikikrizinio bumo laikotarpiu pastatyti butai net turi pranašumų, palyginti su dabar statomais: prieš dešimtmetį dviejų kambarių butai buvo 50–55 kv. m ploto, o dabar suspausta iki 44 kv. m. Grįžtame vos ne į sovietinę statybą, kai dviejų kambarių plotas buvo apie 40 kv. m. Orientuojantis į ateitį, į europinius standartus, erdvė turėtų didėti, o ne mažėti. Deja, kaip apgailestauja V.Zabilius, dabar vyksta priešingi procesai.

Žinoma, buvo įvairios kokybės projektų, kaip buvo ir yra įvairių statytojų su skirtinga statymo kultūra, bet didesnės, savo vardą branginančios įmonės statė ir stato kokybiškiau, priešingai nei kai kurios vienadienės.

Inžinerijos ir konsultacijų bendrovės „Sweco“ vyriausiasis architektas urbanistas Mindaugas Pakalnis pastebi, kad jei objektą stato patyrusi šioje srityje įmonė, jei dedamos geros sertifikuotos medžiagos, būstai tikrai nebūna blogi. Tačiau iš tų vienadienių įmonių būstą pirkę žmonės turės ir jau turi bėdų. Nekilnojamojo turto burbulo pūtimosi metais buvo pristatyta daug pernelyg tankių, nekokybiškos architektūros ir blogai suplanuotų kvartalų. Bet dabar rinkoje atsirado tikrai geresnių projektų, be to, ir pirkėjai jau atidžiau renkasi.

Ar protingas kainos ir kokybės santykis

Vertindamas dabar naujakurių laukiančių daugiabučių kainos ir kokybės santykį, „Ober-Haus“ Gyvenamojo nekilnojamojo turto departamento vadovas Audrius Šapoka konstatavo, kad jis daugeliu atvejų yra adekvatus, įvertinus esamą kainodarą, pritaikymą šiandieninei rinkai, likvidumą ir galimą nuvertėjimą. Ekspertas daugiau dėmesio skyrė būtent butų likvidumui, tai yra ar juos lengva rinkos sąlygomis greitai parduoti arba išnuomoti bei kokia jų išliekamoji vertė.

Iš penkiolikos vertinamų objektų dešimtuko nusipelnė „Ozo parkas“. Čia itin protingai suplanuotos erdvės – nėra tuščių ir nenaudojamų, bet papildomai kainuojančių kvadratinių metrų. Butai kokybiški, šilti ir pigūs eksploatuoti, todėl visuomet bus labai likvidūs. Dar daugiau potencialo šiam projektui suteikia alternatyvų neturinti vietovė: miesto centras yra už 5–6 minučių automobiliu ne piko ir apie 15 minučių piko metu, didelis 9 ha ploto parkas, kuris nebus užstatytas, visiškai šalia svarbiausi traukos taškai (bankų skyriai, prekybos centras, vaistinės ir kt.). Sėkmingas pardavimas rodo, kad toks projektas yra būtent tai, ko ir reikia rinkai.

Devintuku A.Šapoka įvertino septynis objektus. „Loft Town“, eksperto manymu, pridėtinę vertę kuria jo formatas – tai nėra įprastiniai loftai, esantys grynai gamyklinėje teritorijoje, o modernaus daugiabučio elementų turintis projektas. Jis patogioje Kalvarijų ir Kareivių gatvių sankirtoje, aplinka sutvarkyta – tvarkingas vidinis kiemas, nedidelis žalias parkas. Šis projektas neturi lygiaverčių analogiškų alternatyvų rinkoje. Projektui būdingas universalumas: jis priimtinas tiek lofto mėgėjui, tiek tradicinio buto gyventojui. Projekto konkurencingos kainos ir vyraujantis rinkos interesas leis nesudėtingai realizuoti tokį turtą ir ateityje.

Panašių objektų kaip „Mano Užupis“ nedaug, o panašaus tipo būsto paklausa – labai didelė. Potencialo šiam projektui suteikia turto specifika – nuo vietos iki funkciškai taisyklingo ir patogaus suplanavimo, kitų išvardytų parametrų visumos ir pardavimo kainos.

Patrauklūs ir „Rinktinės namai“, kurių realizacija rinkoje vyko itin sparčiai, o išliekamoji vertė yra didelė. Gali kilti abejonių dėl projekto vietos, kuri apribota senos statybos namų kaimynystės, tačiau žvelgiant į bendrą kontekstą – tai vis dėlto centrinė miesto dalis.

„Santariškių namų“ kaina dera su jų energiniu efektyvumu, išplėtota vietos infrastruktūra, techniniais rodikliais ir kitais parametrais. Butai šiame projekte itin likvidūs, nuvertėjimas – mažas. „Bajorų kalvoms“, įvertinus visus techninius ir kokybinius parametrus, plėtotojas taip pat parinko labai konkurencingą kainodarą.

„Naujoji Pilaitė“ susiduria su didele konkurencija, nes panašių naujos statybos butų koncentracija šiame mikrorajone labai didelė. Bet šis projektas varžosi labai sėkmingai.

Taip pat „devintukininkų“ „Sugiharos namų“ kokybiška statyba, patogus susisiekimas su daugeliu miesto dalių (ypač centrine), butų funkcionalumas ir kaina leidžia šiame projekte esantiems butams sėkmingai konkuruoti rinkoje.

Mažesniu balu – aštuonetu A.Šapoka vertina šešis objektus. „Solo City“ – vienas iš vos kelių aplinkinėse vietovėse pastaruoju metu sėkmingai realizuotų projektų, namas kokybiškas, efektyvus butų suplanavimas, taupi butų eksploatacija. „Venecija“ kartu su to paties statytojo įgyvendintu „Burbiškių“ projektu iš esmės yra bene vienintelis didesnės apimties projektas pietinėje – industrializuotoje Vilniaus dalyje. Tai išties patrauklus pasirinkimas ekonominės klasės būsto ieškantiems miestiečiams. „Vilkpėdės šilas“ pasižymi strategiškai patogia vieta, ypač šalia dirbantiems, o nedidelis kiekis alternatyvų rinkoje būtent šioje Naujamiesčio dalyje projektui suteikia pranašumą. Tai rodo ir likęs nedidelis laisvų butų skaičius.

„Pašilaičių namai“ iškilo mikrorajone, kuriame pastatyta ar statoma gausi dalis ekonominės klasės būstų ir konkurencija yra didžiulė. Projekto koncepcija priimtina šiandieniniam pirkėjui, reikalaujančiam aukštos kokybės ir racionalumo už nedidelę kainą.

„Dzūkų namų“ patogi susisiekimo sistema su miesto centru tiek savu, tiek viešuoju transportu. Vis dėlto Naujininkai kitų rajonų gyventojų netraukia, todėl šioje miesto dalyje turtą dažniausiai perka vietos gyventojai.

„Švedų namai“ įsikūrę Kalnėnuose, vienoje jaunesnių Vilniaus miesto dalių. Vieta patraukli: miesto centras netoli, infrastruktūra patogi, aplinka gana nauja, sklypų statybai – daug.

Pagal kainos ir kokybės santykį prasčiausiai, bet taip pat palyginti aukštu balu – septynetu A.Šapoka įvertino „Ozo trikampį“. Jo pranašumas rinkoje – jis labai arti centrinės miesto dalies, bet didesniu likvidumo potencialu ir aukštesne išliekamąja verte pasižymi į vidinį kiemą orientuoti butai, nes objektas yra arti didelių, triukšmingų transporto mazgų.

Vis dėlto, M.Pakalnio vertinimu, butų kainos Vilniuje neadekvačiai per didelės, palyginti su statybos sąnaudomis, – tai turbūt lemia per didelė žemės kaina arba per dideli nekilnojamojo turto plėtotojų viršpelniai. „Negali būti, kad tiek pat kainuotų pasistatyti butą ir namą. Pastatyta gerų būstų centre, tačiau jie neįperkami vidurinei klasei, nes pigiau pasistatyti namą, ypač jei turi paveldėtą kolektyvinį sodą. Ten kvadratinis metras ploto kainuoja 1,5–2 tūkst. Lt, o miesto centre reikia mokėti mažiausiai 5–6 tūkst. Lt. Pažiūrėkime, į ką tie sodai virsta, – tai ištisi gyvenamieji kvartalai. Tai tas potencialas, kurį praradome mieste, jei būtume pasiūlę žmonių lūkesčius visomis prasmėmis labiau atitinkančių būstų. Šis kainų neadekvatumas daug kainuos. Seniai kalbama, kad Vilnius – išsibarstęs, kad jį reikia sutankinti, tačiau iš esmės vyksta priešingas procesas“, – pripažįsta architektas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (36)

 1. cha cha cha cha rašo:

  žinant, kad mano giminaitis, vieno raj. centro pijokas ir joks ne specialistas, statybų klestėjimo metais statė namus Vilniuje – tai apie “kokybę” galima tik numanyti…. O toks jis buvo ne vienas !!!

 2. Pastebejimas Pastebejimas rašo:

  Cia rasoma apie dabar vystomus projektus, o ne jau pastatytus, kokybe tikrai labai pagerejusi, pvz. dabar daznai stato is silikatiniu plytu, o ne muro bloku, kaip budavo anksciau, langai – 3 stiklu ir 6-8 kameru, apsiltinimo medziaga zymiai kokybiskesne ir jos storis didesnis, nei kad statyboje iki 2008 – 2011 m. Jei pirkciau, tai tik nuo 2012 m. statybos. Tokius ir parduot bus lengviau.

 3. Rev John Ehichioya Rev John Ehichioya rašo:

  Šventoji santuoka PASKOLOS Finacial FIRMA
  Paštas: .. holymatrimonyloanfinacial@gmail.com

    Ar jums reikia skubiai paskolos išvalyti sąskaitą, pradėti savo verslą?
  Šventoji santuoka PASKOLOS Finacial įmonė siūlo paskolas individualiai,
  taip pat bendrovės, kuri svyruoja nuo …

  LAISVŲ paskolos pasiūlymas
  Mes siūlome šių rūšių paskolas:
  * Asmeniniai Paskolos. * Verslo paskolos.
  * Investicijos Paskolos. * Pradžia Paskolų
  * Automobilių paskolos * Studentų paskolos ir daug daugiau …
  ===========================

  Teikiamos paslaugos apima;
  * Refinansavimas
  * Home Improvement
  * Investicijų paskolos
  * Auto Paskolos
  * Skolos konsolidavimas
  * Verslo paskolos
  * Asmeniniai Paskolos
  * Tarptautinis Paskolos.

  PIRMOSIOS INFORMACIJOS Būtinos:
  Gavėjo pavadinimas: ………
  Šalis: ………
  Lytis: ………
  Pareigos: ……..
  Suma Reikalinga ……….
  Paskolos paskirtis ……..
  Paskolos Trukmė: ………
  Telefono numeris ……….

  Paštas: .. holymatrimonyloanfinacial@gmail.com
  Thanks and regards

  Rev John Ehichioya

 4. LOAN OFFER LOAN OFFER rašo:

  PASKOLA PASIŪLYMĄ! PASKOLOS PASIŪLYMAI !! PASKOLOS PASIŪLYMAI !!! Susisiekite su mumis.

  Ilgalaikių ir trumpalaikių paskolų paslaugas ir finansines garantijas:
  Gauk lengvai ir patikimą prieigą prie ilgalaikių ir trumpalaikių paskolų paslaugas su prieinamą ir garantuotomis palūkanomis tik 3%. Mes paskola iš skirtingomis valiutomis, priklausomai nuo skolininko pasirinkimu. Mūsų paskolos yra gerai apdrausti, siekiant užtikrinti maksimalų saugumą paskolos perleidimo jums metu. Norėdami gauti daugiau informacijos ir tyrimo, prašome susisiekti su mumis šiandien ir būti laisvas nuo finansinių troubles.contact us (loanservice90@admin.in.th)

  DO YOU NEED FINANSINĘ UPGRADE ir vertybinių popierių?

 5. Mr. Richard Mr. Richard rašo:

  Sveiki,
    Aš esu ponas Frederikas Richard skolintojams privačių paskolų.
  Tarnavimo laikas iš paskolų, galimybę.
  Jums nereikia skolintis pinigų skubiai išvalyti savo skolas, ar jums reikia
  pasiskolinti lėšų.
  Siekiant pagerinti jūsų verslo?
  Jūs buvo atmesti
  Bankai ir kiti finansų subjektai.
  Jums reikia paskolos konsolidavimas arba hipoteką?
  Paieška ne daugiau, nes mes esame čia, kad visus savo finansinius rūpesčius dalykas.
  Prieš mes paskola iš linksmintis.
  Be reikalinga finansinės pagalbos, bloga kredito ar reikia pinigų.
  Norint mokėti investuoti į verslą, esant 2% norma išlaidas. Noriu
  nenaudoti.
  Vidutinis Jus informuoti, kad mes esame čia, kad padėtų. Patikimas ir Naudos ir
  Loan.So kviečiame susisiekti su mumis šiandien elektroniniu paštu :.

  fredrickrichardloans@gmail.com

  “datas skolininkų

    1) Pilnas vardas: ………………………… …………… ……….
    2) Šalis: ………………………… ……………. ………….
    3) Adresas: ………………………… ……………. …………
    4) Valstybės: ………………………… ……………. ………….. ..
    5) Lytis: ………………………… ……………. …………..
  ….
    6) padėtis: ………………………… ……………. …
    7) Pareigos: ………………………… ……………. …….
    8) Telefono numeris: ………………………… …………… …
    9) Dabartinė padėtis Vieta: …………………
    10) Mėnesio pajamos: ………………………… …………. ..
    11) Paskolos suma, reikalinga: ………………………… …….
    12) Laikotarpis ………………………… paskolos ……………. ..
    13) ………………………… Tikslas paskolos …………..
    14) Religija: ………………………… ……………. ……….
    15) Ar jūs kada nors naudojamas prieš ………………………… …

    Ačiū
  Frederikas, Richard.

 6. VICKY BENY VICKY BENY rašo:

  PASKOLOS PASIŪLYMAI KREIPTIS DABAR
  Laba diena, aš esu VICKY BENY pagal pavadinimą ir aš gyvena JAV, aš norėčiau kalbėti apie Dievo gerumą mano gyvenime po tiek mėnesių bando gauti internete paskolą ir buvo buvo scammed, kad aš tapo beviltiška gauti paskolą iš teisėtu skolintojas internete tada aš pamačiau iš draugo komentaras vadinamas Jokūbu ir jis kalbėjo apie šį teisėtu paskolos bendrovė, kurioje jis gavo savo paskolos greitai ir lengvai be jokio streso, todėl jis įvedė mane į vyras vadinamas J. Franklin, kuris kontroliuoja įmonė vadinama FRANKLIN paskolų fondus, todėl aš kreipėsi dėl paskolos sumą ($ 89,000.00USD) su mažomis palūkanų norma 2%, todėl paskola buvo patvirtinta ir pervedamos į mano banko sąskaitą, kuri buvo, kaip aš galėjo gauti savo paskolą išlaikyti savo skaldyti verslo veikia ir taip pat sumokėti savo sąskaitas, kad aš esu patarti kiekvienas iš jūsų, kurie yra suinteresuoti gauti paskola greitai ir lengvai maloniai susisiekti su jais elektroniniu paštu: {} franklinloans37@gmail.com gauti bet paskolos rūšį jums reikia šiandien , nes, kaip jums skaityti didžiausią liudijimą mano gyvenime.

 7. Anita Frank Anita Frank rašo:

  Kaip aš gavau mano paskolą iš šio didžio BENDROVĖS

  Hello my dear žmonės, aš esu Anita Frankas, šiuo metu gyvena New Jersey City, JAV. Esu šiuo metu su trimis vaikais našlė ir man buvo įstrigo finansinę padėtį 2015 m ir man reikia refinansuoti ir mokėti savo sąskaitas. Bandžiau Ieškau paskolas iš įvairių paskolų įmonėms tiek privatiems, tiek verslo, bet niekada su sėkme, ir dauguma bankų sumažėjo mano kreditas, ne visiškai auka tų chuliganų ne ten, kad juos vadina save pinigų skolintojas jie visi sukčiai, visi jie nori jūsų pinigų ir jūs taip pat negirdi iš jų vėl jie padarė jį man du kartus prieš sutikau p Wilson Edwards įdomiausia dalis ji yra, kad mano paskola buvo perkelti į mane per 74hours todėl aš patars jums susisiekti p Edwards, jei domina gauti paskolą ir esate tikri, galite mokėti jį atgal laiku galite susisiekti su juo elektroniniu paštu ……… (wilsonedwardsloancompany@gmail.com) Nr kredito patikrinimas, ne bendrai pasirašantis asmuo tik su 2% palūkanų norma ir geresnių grąžinimo planus ir tvarkaraštis, jei turite susisiekti su bet kokia įmonė, su nuoroda į paskolos užtikrinimo be užstato, tuomet susisiekite su p Wilson Edwards šiandien jūsų paskola
  Jie siūlo visą kategorijų paskolos rūšies jie
  Trumpalaikė paskola (5_10years)
  Ilgalaikis paskola (20_40)
  Žiniasklaida ilgalaikės paskolos (10_20)
  Jie siūlo paskolą kaip
  Pradžia Paskolų …………., Verslo paskolos …….. Skolų paskolos …….
  Studentų paskolos ………., Verslo pradėti paskolos
  Verslo paskolos ……., Įmonės paskola ………….. ir tt
  Paštas ………. (wilsonedwardsloancompany@gmail.com)
  Kai jis ateina į finansų krizę ir paskolos tada Wilson Edwards paskolų finansinės yra vieta eiti, prašome tiesiog pasakykite jam, kad aš ponia Anita Frankas nukreipti jums sėkmės ………………. ….

 8. Daniel Daniel rašo:

  Gera diena,

     Mes esame teisėtas, reputacijos Vyriausybė registruoti pinigų skolintojas. Mes esame kompanija, kuri siūlo finansinę paramą. Mes skolinti lėšas iš fiziniams asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito įrašus ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas gaunančiai pagalbą, aš mielai jums pasiūlyti paskolą 2%, todėl nedvejodami kreiptis dėl paskolos, nes mes suteikti jums geriausias mūsų paslaugomis.

  Šūkis: Mes teikiame savo klientams saugioje kredito ir garantijų programą gaus.

  Geriausi linkėjimai.

  J. Danielis / MD /

  Kontaktinė paštas: Danielwallsloancompany@gmail.com

 9. sarah johnson sarah johnson rašo:

  Are you looking for a loan? You are at the right place for your loan solutions right here! Global Finance Limited give out loans to companies and individuals at a low and affordable interest rate of 2%, please contact us by e-mail via: ( sarahjohnson3114@gmail.com )
  Thank you.

  APPLICATION DATA

  1) Full Name:
  2) Country:
  3) Address:
  4) State:
  5) Sex:
  6) Marital status:
  7) Occupation:
  8) Phone Number:
  9) Current position in place of work:
  10) Monthly income:
  11) Loan amount needed:
  12) Loan duration:
  13) Purpose of loan:
  14) Religion:
  15) Have you applied before:
  16) Date of Birth:
  Thanks,

 10. sarah johnson sarah johnson rašo:

  Ieškote paskolos? Jūs esate tinkamoje vietoje jūsų paskola sprendimai čia! “Global Finance Limited” apdalinti paskolas įmonėms ir privatiems asmenims ne mažos ir prieinamą palūkanų norma 2%, susisiekite su mumis elektroniniu paštu per: (sarahjohnson3114@gmail.com)
  Ačiū.

  Application Data

  1) Vardas, pavardė:
  2) Šalis:
  3) Adresas:
  4) valstybė:
  5) Šeši:
  6) Šeimyninė padėtis:
  7) Pareigos:
  8) Telefono numeris:
  9) Dabartinė padėtis vietoj darbo:
  10) Mėnesio pajamos:
  11) Paskolų suma, kurios reikia:
  12) Paskolos trukmė:
  13) Tikslas Paskolos grąžinimo būdas:
  14) Religija:
  15) Ar jūs taikyti anksčiau:
  16) Gimimo data:
  Ačiū,

 11. ponia Nora ponia Nora rašo:

  Ar jums reikia skubiai paskolą? Ar jums skolos? jums reikia skubiai paskolą finansuoti savo verslą ?, jums buvo atimta jūsų banke, nerimauti ne daugiau, mūsų paslaugos yra greitas, paprastas ir saugus paskolas dabar bet kokiomis aplinkybėmis. Skolintis iki 2,000 euro – 1,000.000 eurą Šiandien! Susisiekite su mumis ir paskolų informacijos šiuo adresu: noramildred.loan@hotmail.com

  Pastaba: Jūs tikėtis preliminarų atsakymo ir finansavimo per 24 valandas

  Linkėjimai.
  Ponia Nora

 12. Jackson Mark Jackson Mark rašo:

  Sveiki,

  Jūs pavargote ieškau paskolomis ir hipoteka,jūs atmestas nuolat jūsų bankų ir kitų finansų įstaigų,Mes siūlome bet kokio paskolos privatiems asmenims ir verslo įstaigas maža palūkanų norma 3% .Jei jus domina paskolos,nedvejodami susisiekite su mumis šiandien,mes pažadame, kad suteikti jums geriausias paslaugas bet kada.Jums tik duok mums pabandyti, nes tyrimas bus įtikinti jus. Kas yra jūsų Finansinius poreikius?

  Jums reikia verslo paskolą?
  Jums reikia asmeninės paskolos?
  Jūs norite pirkti automobilį?
  Ar norite perfinansuoti?
  Jums reikia paskolos?

  Jums reikia didžiulis kapitalo pradėti savo verslo pasiūlymą arba plėtrą? Ar jūs prarado viltį, ir manote, kad nėra išeities, ir jūsų finansinės naštos, vis dar išlieka?

  Prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl galimo bendradarbiavimo verslo, prašome susisiekti su mumis elektroniniu Paštu: (jmcredit120@gmail.com)

 13. MARIA JORGE MARIA JORGE rašo:

  Ieškote investicijų ir privataus paskolos? Paieška ne daugiau, nes jūs esate tinkamoje vietoje jūsų paskola sprendimai čia! “Global Finance Limited” suteikti paskolas įmonėms, privačių juridinių ir fizinių asmenų už mažą ir prieinamą palūkanų norma. Paieška ne daugiau, nes mūsų tikslas yra visa informacija apie finansinę laisvę ir stabilios visuomenės. prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu per: (mariajorgeglobalfinance@gmail.com)

  Taikyti duomenų

  1) Vardas:
  2) Šalis:
  3) Adresas
  4) valstybė:
  5) Lytis:
  6) Šeimyninė padėtis:
  7) Pareigos:
  8) Telefono numeris:
  9) Dabartinė padėtis vietoj darbo:
  10) pajamos per mėnesį:
  11) informacija, reikalinga paskolos suma:
  12) paskolos trukmė:
  13) Tikslas Paskolos grąžinimo būdas:
  14) Religija:
  15) Ar jūs taikyti anksčiau:
  16) Gimimo data:
  Ačiū.

 14. oceanicfinance oceanicfinance rašo:

  jums reikia tikrą paskolą verslo tikslais arba mokėti savo skolą kontakto J. Kellie Wilson dabar tikras paskolų elektroniniu paštu: Oceanicfinance113@gmail.com

 15. ROMERO ROMERO rašo:

  Holen Sie sich ein Darlehen heute bei 3% Zinssatz, kontaktieren Sie uns unter: stellamorrisloanfirm@gmail.com

  Willkommen bei STELLA MORRIS LOAN FIRM, Dies ist ein legitimes Darlehen Unternehmen, gegründet, um Personen, die in der Notwendigkeit von finanziellen Krisen zu helfen und ihnen helfen, ihre Ziele im Leben zu erreichen.

  Verfügbare Darlehen bieten wir sind,

  1. Persönliche Darlehen (Sicher und ungesichert)
  2. Business-Darlehen (Sicher und unbesichert)
  3. Kombinationsdarlehen
  4. Konsolidierung Darlehen und viele mehr:

  Interessierte Kunden sollten bitte Anfrage zu unserer E-Mail für Antragsformular und Bedingungen. Versuchen Sie und sehen für Ihr Selbst, unsere wunderbaren Dienstleistungen, die nicht mehr als Arbeitstage für Darlehen Verarbeitung und nur nur (1) Stunde 35 Minuten Darlehen Transfer.

  EMAIL — [stellamorrisloanfirm@gmail.com]

  Herzliche Grüße

 16. Ocean Finanza e Mutui Co, Ltd Ocean Finanza e Mutui Co, Ltd rašo:

  Mes siūlome visų paskolų (verslo, asmeninių, konsolidavimas, Automobilis, investicijų ir tt), 2% palūkanų norma Susisiekite grynoji kredito Finansų ® tipų mažoms ir didelėms paskoloms sumos. Jūs galite susisiekti su mumis šiandien elektroniniu paštu adresu: oceancreditfinance02@gmail.com. Mes taip pat suteikti iš. $ 5 tūkstančių dolerių 100 milijonų dolerių už privatiems asmenims ir įmonėms, paskolos yra atvira visiems, nepriklausomai nuo tautybės.

 17. fastaccessfinance fastaccessfinance rašo:

  pranešimas svarba kreditų
  Taikyti dabar gauti realaus konkurencingas kredito pasiūlymus! Prisijungę Pasirengimo kvalifikacija yra nemokama ir nėra įsipareigojimas! Jūs galite gauti pinigus jums reikia ne 3% palūkanų norma.
  Susisiekite su mumis elektroniniu paštu.

  Paštas: fastaccessfinance@outlook.com
  Alanas Scarlett.

  Skelbimai komanda
  Skambinti pagalbos paraišką paskolai gauti

 18. Elizabeth Morgan Elizabeth Morgan rašo:

  Mes esame čia, Vokietijoje, kad jūs galite kreiptis dėl paskolos sklandžiai
  užpildykite paskolų forma pagal

  Mes siūlome paskolas verslo ar asmeniniais tikslais, su palūkanų norma 3%.
  Jei taip, e-paštas su šia informacija
  * Pilnas vardas: ……………………………
  * Reikalinga Paskolos suma: …………..
  * Ilgis: ……………………….
  * Šalis: ………………………………..
  * Telefonas: ……………………………..
  * Pareigos: …………………………..
  * Mėnesinės pajamos: ……………………
  Jūsų pasitenkinimas ir finansinė sėkmė yra mūsų tikslas
  elizabethmorganhelpss@gmail.com

  Elžbieta “Morgan

 19. Nomeda Nomeda rašo:

  Kad laimingas būtum ne tik nusipirkęs būstą, bet ir visus kitus ilgus metus, reikia gerai apgalvoti ir tinkamai pasirinkti būsto paskolą, be kurios dabar neapsieina daugelis lietuvių. Ilgalaikes paskolas palankiomis sąlygom siūlo http://www.sgpartneriai.lt/paskolos/ilgalaikes-paskolos.html

 20. Styen Mugins Styen Mugins rašo:

  Gera diena,

  Mes esame teisėti ir Garsi pinigų skolintojas. Mes skolinti lėšas iš fiziniams asmenims, kuriems reikia finansinės pagalbos, mes suteikiame paskolą asmenims, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą. Ar jūs jau ieško paskolą? Jūs neturite jaudintis, nes esate reikiamoje vietoje galiu pasiūlyti paskolą esant žemai palūkanų norma 2%, todėl jei jums reikia paskolos, aš noriu jums tiesiog susisiekite su manimi per Šis el.pašto adresas: mobilfunding1999@gmail.com

  Paraiška kreditui gauti reikalinga informacija:

  1) Visas Vardai: …………
  2) Lytis: ……………..
  3) Amžius: ……………………
  4) Šalis: ……………..
  5) Telefono numeris: ……..
  6) Pareigos: …………..
  7) Mėnesio pajamos: ……
  8) Paskolų suma, kurios reikia: …..
  9) Paskolos trukmė: ……………
  10) Tikslas Paskolos grąžinimo būdas: ………..
   
  Geriausi linkėjimai

 21. Pan Paskah Pan Paskah rašo:

  Gera diena,

  Mes esame teisėti ir Garsi pinigų skolintojas. Mes skolinti lėšas iš fiziniams asmenims, kuriems reikia finansinės pagalbos, mes suteikiame paskolą asmenims, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą. Ar jūs jau ieško paskolą? Jūs neturite jaudintis, nes esate reikiamoje vietoje galiu pasiūlyti paskolą esant žemai palūkanų norma 2%, todėl jei jums reikia paskolos, aš noriu jums tiesiog susisiekite su manimi per Šis el.pašto adresas: mobilfunding1999@gmail.com

  Paraiška kreditui gauti reikalinga informacija:

  1) Visas Vardai: …………
  2) Lytis: ……………..
  3) Amžius: ……………………
  4) Šalis: ……………..
  5) Telefono numeris: ……..
  6) Pareigos: …………..
  7) Mėnesio pajamos: ……
  8) Paskolų suma, kurios reikia: …..
  9) Paskolos trukmė: ……………
  10) Tikslas Paskolos grąžinimo būdas: ………..
   
  Geriausi linkėjimai

 22. James Cole James Cole rašo:

  UnityCreidt Finansai Įmonės
  Mūsų paslaugos apima:

  * Festivalis paskola
  * Automobilio paskola
  * Įmonės paskola
  * Ramadanas paskola
  * Statybos paskola
  * Nekilnojamas turtas paskolos
  * Specialus turtas
  * hipotekos
  * būsto paskolas
  * Verslo paskolos
  * blogas kredito paskolos
  * komercinių paskolų
  * Pradžia-aukštyn apyvartinio kapitalo paskolomis
  * statybos paskolos
  * Automobilių paskolos, viešbučio paskolos
  * Studentų paskolos
  * asmeninės paskolos
  * Skolos konsolidavimo paskolos
  Susisiekite su mumis: unitycredit111@gmail.com

 23. MarieLaure MarieLaure rašo:

  Gerbiamas kliente

  I’am asmuo, kuris siūlo paskolas bet kokio pobūdžio visiems rimtų asmenys galės grąžinti ją su mažiau mažomis palūkanų norma nuo 2 iki 3%, nuo 1 iki 30 metų.
  Mes suteikiame mūsų kreditą svyruoja nuo 5000 € iki 3.000.000 € su klientais.

  Esu galima suteikti jums paskolą.

  Jei esate tikrai reikia, prašome rašyti man turėti

  daugiau information.E paštas: marielauresbeine@gmail.com

 24. John white John white rašo:

  Ar jums reikia paskolą konsoliduoti savo skolą? Ar jums reikia paskolos
  finansuoti, arba išplėsti savo verslą? ar automobilių pirkimo, perkant
  namas ir kitų asmeninės paskolos ETC mes suteikiame ilgalaikę paskolą už vieną iki
  penkiasdešimt metų, ne daugiau kaip 3% palūkanų norma. Jūs esate 100% garantuotas.
  susisiekti su mumis elektroniniu paštu adresu: Financelimited011@gmail.com
  Skolininkams NAUDOJIMAS:

  Vardas, pavardė: ________________________
  Šalis: __________________ _______
  Valstybė: __________________________
  Lytis: _____________________ _______
  Gimimo data: ______________________
  Namų adresas: ______________________
  Reikalingas kiekis: ______________________
  Paskolos Trukmė: _______________________
  Mobilusis Telefonas: _________________________
  Mėnesio pajamos: ____________________
  Tikslas paskolų: ___________________
  Pareigos: ____________________ _____
  Kuris svetainė tu čia apie us______

  Ačiū ir laukiame Jūsų greitą atsakymą. Atsižvelgdama John White

 25. MARCIA RETNAWATI MARCIA RETNAWATI rašo:

  Sveiki visi,
  Mano vardas yra Marcia Retnawati iš Batan Miroto Semarang miesto Indonezijoje, aš noriu naudoti šią laikmeną patarti visiems, kad būkite atsargūs gauti paskolą čia tiek daug paskolų kreditoriai čia yra visi sukčiai ir jie yra tik čia sukčiai jus iš jūsų pinigai, aš prašė už maždaug 100 mln paskolą iš moters Malaizijoje ir aš prarado apie 6 mln be imti paskolas, jie paklausė vėl ir vėl už išlaidas, moku beveik 6 mln dar negavau paskolą,

  Dievas šlovė, sutikau draugą, kuris buvo ką tik taikomą paskolos, ir jis gavo paskolą be jokio streso, todėl jis įvedė mane ponia Alicia Radu, ir aš kreipėsi dėl 500 mln, aš manau, kad tai pokštas ir apgaulė, bet aš gavau mano paskolą mažiau nei 24 valandas tik 2% be užstato. Esu labai laiminga, nes buvau išgelbėtas iš vis prasta.

  todėl aš patarti visiems čia žmonių, kuriems reikia paskolos susisiekti
  Ponia Alicia Radu elektroniniu paštu: aliciaradu260@gmail.com

  Jūs vis dar galite susisiekti su manimi, jei jums reikia daugiau informacijos elektroniniu paštu: Marciaretnawati450@gmail.com

  dar kartą ačiū visiems, kad skaitote mano parodymus, ir gali Dievas toliau laimina mus visus ir mums ilgą gyvenimą ir gerovę

 26. Lu Adrian Lu Adrian rašo:

  100% paskola jūsų pasiūlymai!

  Žemos palūkanų normos
  Kainos kaip mažas kaip 3%! 0% palūkanų normos per pirmuosius 6 mėnesius

  Neužtikrintos / NE UŽTIKRINIMO
  Nereikia sverto bet kokį turtą įgyti kapitalą

  Jokių apribojimų
  Lėšos gali būti naudojamos tos pačios, kaip pinigais.

  FINANSAVIMAS taip mažai, kaip 15 dienų
  Greita patvirtinimo procesas

  Mes ne imti mokestį už paraiškos pateikimo, mes mokama tik rezultatus.

  NE PELNO PATIKRA
  tik pareiškė pajamos

  Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu. springleaf_finance@outlook.com

    Adrian Winson

 27. Gina Acampora Gina Acampora rašo:

  Sveiki visi, Mano vardas yra Gina Acampora ir aš kalbu kaip laimingiausia asmeniui visai laukinių pasaulyje šiandien, ir aš sakė mano savarankiškai, kad bet koks, kad išgelbėti savo šeimą iš mūsų prastos situacijos skolintojas, aš jums pasakysiu vardą visai laukinių pasaulyje ir aš esu labai laimingas, galėdamas pasakyti, kad mano šeima grįžo į gera, nes man buvo reikalinga paskola $ 100,000 USD pradėti savo gyvenimą visame, nes mano profesija, kaip aš esu vieno mama, su 4 vaikais ir visas pasaulis atrodė kaip jis kabėjo ant manęs, kol sutikau Dievas atsiuntė paskolos bendrovė, kuri pakeitė mano gyvenimą ir mano šeimą, Dievas bijodamas įmonė Nora Mildred, ji buvo Dievo gelbėtojo išsiuntė gelbėti savo šeimą ir iš pradžių aš maniau jis buvo ne bus įmanoma, kol gavau paskolą $ 100,000 USD ir aš patars bet tas, kuris yra tikrą reikia paskolą susisiekite su ponia Nora Mildred elektroniniu paštu. noramildred.loan@hotmail.com nes jis yra labiausiai supratimas ir natūra Sirsnīgie Paskolos Paslaugos

 28. Johnson Hatton Johnson Hatton rašo:

  We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA.

  Contact : Mr. Johnson Hatton
  Email:johnsonhatton@gmail.com
  Skype ID: johnson.hatton007

  Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

  All inquires to Mr. Johnson Hatton should include the following minimum information so I can quickly address your needs:

  Complete contact information:
  What exactly do you need?
  How long do you need it for?
  Are you a principal borrower or a broker?

  Contact me for more details.

  Johnson Hatton

 29. fred fred rašo:

  I am a direct Mandate to a genuinely renowned Investment Finance Company and providers

  offering Financial Instruments such as BG/SBLC/MTN/LC/DLC on Lease and Sale at the best

  rates and with the most feasible procedures. Instruments offered can be put in all forms of

  trade and can be monetized or discounted for direct funding. We offer certifiable and

  verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of

  taking up time bound transactions.

  Kindly contact for genuine inquiries and I can provide you with the needed information.

  Contact : fred stones
  Email: premiumfinanceserviceltd@gmail.com
  Skype: fredforrealasurance403

 30. Maria Maria rašo:

  Sveiki visi!
  Aš esu Maria Waves, šiuo metu gyvenanti lietuvių kalba, šiuo metu aš esu našlė su keturiais vaikais, o birželio mėnesį buvau įstrigusi finansine padėtimi, todėl turėjau refinansuoti ir sumokėti savo sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių paskolų firmų, tiek privačių, tiek korporacijų, bet niekada nesėkmingai, ir dauguma bankų sumažino mano kreditą. Bet, kaip tai turėtų Dievas, buvau supažindintas su “Dievo MAN”, kuris paskolino privačią paskolą, suteikė 80 000 eurų paskolą ir šiandien esu verslo savininkas, o mano vaikai šiuo metu gerai sekasi, jei turite kreiptis į bet kurią įmonę, norėdamas gauti paskolą be užstato, netikrinti kredito, nė vieno pasirašiusiojo su tik 3% palūkanų norma ir geresniais grąžinimo planais ir grafiku, kreipkitės į p. Dante Paola elektroniniu paštu: dantecooperativehelp@hotmail.com Jis neturi “Aš žinau, kad tai darau, bet dabar esu labai laimingas, ir aš nusprendžiau leisti žmonėms daugiau sužinoti apie jį, taip pat norėčiau, kad Dievas jį dar labiau palaimintų. Galite susisiekti su juo el. Paštu: dantecooperativehelp@hotmail.com

 31. David Thomas David Thomas rašo:

  We are direct mandate to providers and facilitators of all types of Bank Guarantee (BG), SBLC for Lease and Purchase. We engage in MTN, PPP programs, MT109, MT799, MT760, Loans, Sale and Lease of Financial Instruments. In addition we have a
  track record of 100% deliverance rate with the best workable procedures in the Financial Instruments industry. Our providers are very reliable and ready to transact.

  We have an excellent relationship with top rated banks in both Europe and Asia, Stock brokers and financial institutions all over the world. Within a short and transparent transaction period we can provide the SBLC/BG for your Heavy/Light project funding.

  We look forward to your cooperation as we establish a successful business relationship. Anticipating your inquiry

  Email: tekstructuredfinanceltd@gmail.com
  Skype: tekstructuredfinanceltd

  Regards
  David Thomas
  TEK STRUCTURED FINANCE LTD
  BROKERS ARE WELCOME

 32. Richard Roger Richard Roger rašo:

  Dėmesio:
   
  Ar jums reikia paskolos? Mes siūlome šias paskolas: verslo paskolą, būsto paskolą, skolos konsolidavimo paskolą ar bet kokią kitą paskolą? Pateikite savo paskolą labai pigia 2% metine norma. Galite kreiptis dėl mažiausiai 10 000 į maksimalią 20 000 000 JAV dolerių, eurų ir svarų sumą nuo 5 iki 20 metų. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolą, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu: (info@bridgefinanceservice.com, bridgefs@hotmail.com)
  Už whatsapp +15187197216
   
  Ačiū ir Dievas palaiminkite, kaip tu taikai.
  P. Ričardas Rogeris.

 33. MAX BENT MAX BENT rašo:

  Ar jums reikia skubios paskolos skoloms išieškoti, ar jums reikia nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar atmetėte bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolos konsolidavimo ar hipotekos? Ieškoti ne daugiau, kaip mes esame čia, kad padarytume visas savo finansines problemas praeityje.

  Tai lengva paskolos bendrovė. Siūlome paskolas tiems, kurie domisi a
  priimtina 2% palūkanų norma. Diapazonas svyruoja nuo $ 5,000.00 iki a
  ne daugiau kaip $ 100,000,000.00 dolerių.

  Mūsų paskolos yra gerai apdraustos, nes didžiausias mūsų saugumas yra mūsų prioritetas.

  Susisiekite su mumis elektroniniu paštu: oceanfmortgages@gmail.com
  Whatsapp +1 518 502 5732

  Linkėjimai
  Max Bent

 34. scott james scott james rašo:

  We offer certified and verifiable financial bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable
  of taking up time bound transactions.
  FOR LEASING OF BG/SBLC
  MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
  LEASING FEE = 4%+2%
  FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
  MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
  PRICE = 32%+2%
  Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded,
  loan financing by providing you with yearly.
  RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days
  I will be glad to share with you our working procedures.
  Name : scott james
  Email : inquiry.securedfunding@gmail.com
  Skype : inquiry.securedfunding@gmail.com

 35. thomas wolfgang thomas wolfgang rašo:

  GENUINE BANK GUARANTEE (BG) AND STANDBY LETTER OF CREDIT (SBLC) FOR BUY OR LEASE AT THE BEST AVAILABLE RATES
  We offer certified and verifiable financial bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable
  of taking up time bound transactions.
  FOR LEASING OF BG/SBLC
  MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
  LEASING FEE = 4%+2%
  FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
  MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
  PRICE = 32%+2%
  Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded,
  loan financing by providing you with yearly.
  RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days
  I will be glad to share with you our working procedures.
  Name : Thomas Wolfgang
  Email : inquiry.fastfunding@gmail.com
  Skype : inquiry.fastfunding@gmail.com

 36. Katarína Ján Katarína Ján rašo:

  Sveiki, vaikinai, norėčiau labai padėkoti „LAPO MICRO FINANCE“, kuri man suteikė paskolą sergančio vaiko gydymui. Labai džiaugiuosi, kad šiandien sutikau LAPO, jei reikia skubios paskolos, susisiekite su jais el. Paštu: lapofunding960@gmail.com
  „Whatsapp“ +447883183014


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...