2011 Sausio 18

Informacinės technologijos

Kaip gauti didžiausią naudą iš technologijų

veidas.lt

Internetas siūlo daugybę nemokamų galimybių, tačiau tik nedidelė interneto vartotojų dalis apie jas žino ir jomis pasinaudoja. Leidinys “New York Times” rekomenduoja keletą būdų, kaip gauti didžiausią naudą iš informacinių technologijų.

Pirmiausia vertėtų įsigyti išmanųjį telefoną, nes jį turėdamas vartotojas iškart gauna priėjimą prie daugybės dalykų – elektroninio pašto, fotografijų, kalendoriaus, adresų knygučių, interneto ir t.t. O norint sutaupyti laiko ir patogiau naršyti internete, vertėtų nuo “Internet Explorer” naršyklės pereiti prie “Mozilla Firefox” ar “Google Chrome”.

Internetas suteikia daugybę vietos svarbiems duomenims saugoti. Verčiau jau perkelti savo nuotraukų kopijas į internetą – vadinamuosius debesų kompiuterius (angl. “cloud computing”), negu graužtis, jeigu vieną dieną sugedus kompiuteriui dings metų metais kauptas fotografijų archyvas. O didelė dalis vartotojų, norėdami pasidaryti svarbių dokumentų ar rašto darbų atsargines kopijas, siunčiasi jas į savo elektroninį paštą. Paprasčiau nueiti į tinklalapį www.dropbox.com ir nemokamai susikurti savo dokumentų saugojimo dėžutę. Nemokamai siūlomas dviejų gigabaitų apimties virtualusis diskas.

“New York Times” taip pat rekomenduoja įsidiegti nemokamą antivirusinę programą: “Windows” programos vartotojai gali parsisiųsti “Avast Free Antivirus”, “Mac” – “AntiVirus Free Edition”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...