2010 Rugsėjo 08

Automobilių remontas

Kainos autoservisuose skiriasi daugiau nei du kartus

veidas.lt

Kaip išsirinkti tokias serviso dirbtuves, kad ir automobilis ilgai tarnautų, ir piniginėje vėjai nešvilpautų? “Veido” periodikos leidyklos leidžiamas žurnalas “Auto Bild Lietuva” atliko palyginamąjį tyrimą, po kurio paaiškėjo, kad skirtinguose autoservisuose kainos skiriasi labai stipriai, kartais net dukart. Paradoksalu, bet kartais kainos gerokai skiriasi net to paties tinklo servisuose, pavyzdžiui, kaip atskleidė tyrimas, taip yra “Tanagros” autoservisuose.

Paanalizavus rezultatus paaiškėjo, kad pigiausiai detalių galima įsigyti ir mažiausiai darbai kainuotų “Tanagros” ir nedideliame mažai kam žinomome “Argimos” autoservise. Tuo tarpu “Tokvila” išsiskyrė itin didelėmis kainomis, tiesa, aptarnavimo kokybė čia, regis, geresnė nei kitur, nes automobiliai remontuojami naudojant tik originalias detales, suteikiama ilgiausia garantija, vairuotojai profesionaliai ir maloniai aptarnaujami. Taigi šiuos autoservisus renkasi pinigingi, komfortą mėgstantys vairuotojai, bet daugumai lemiamas veiksnys vis dėlto yra kaina.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...