2011 Sausio 25

Teroro aktas

JAV vadovas siūlo Maskvai pagalbą

veidas.lt

JAV prezidentas Barackas Obama (Barakas Obama) po kruvino 35-ių žmonių gyvybes nusinešusio išpuolio Maskvos Domodedovo oro uoste, antradienį paskambino Rusijos vadovui Dmitrijui Medvedevui ir pakartojo savo įsipareigojimus Rusijai bendradarbiauti kovos su terorizmu srityje.

JAV vadovas paskambino, kad “išreikštų nuoširdžiausią užuojautą dėl vakarykščio teroro akto ir (pademonstruoti) savo solidarumą su Rusijos žmonėmis”, – sakoma Baltųjų rūmų pranešime.

“Prezidentas Obama dar kartą griežtai pasmerkė šį siaubingą išpuolį prieš nekaltus civilius ir pakartojo JAV įsipareigojimus bendradarbiauti su Rusija kovos su terorizmu srityje”, – sakoma pranešime.

B.Obama taip pat “pasveikino prezidentą Medvedevą su šiandien Valstybės Dūmos ratifikuota START sutartimi, ir abiejų šalių lyderiai pažadėjo tęsti savo glaudžią partnerystę 2011 metais”, – skelbia Baltieji rūmai.

Rusijos ir JAV nauja Strateginės ginkluotės mažinimo sutartis (START) buvo sudaryta dar praėjusiais metais ir gruodį po įtemptų debatų ratifikuota JAV Senate.

Rusijos Dūmoje antradienį įstatymas buvo priimtas per trečią, galutinį svarstymą ir bus nusiųstas į Federacijos Tarybą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...