2011 Vasario 22

Automobiliai

Išmaniesiems telefonams – speciali “Renault” svetainė

veidas.lt

„Renault“ internetinė svetainė, skirta mobiliesiems telefonams, ir „Renault Travel Box“ programų rinkinys, pasiekiami adresu m.renault.fr bei „Apple Store“, papildo „Renault“ pasiūlymus mobiliųjų telefonų „iPhone“ savininkams. Nuo balandžio vidurio minėta „Renault“ svetainė taip pat bus prieinama išmaniaisiais telefonais, kuriuose įdiegta „Android“ operacinė sistema bei yra GPS funkcija. Naudingas, nemokamas ir paprastas naudoti „Renault“ sprendimas mobiliesiems telefonams šiais metais bus palaipsniui plėtojamas Europoje, Rusijoje ir Maroke.
„Renault“ internetinė svetainė mobiliesiems telefonams
Mobiliesiems telefonams skirtoje renault.fr svetainės versijoje pristatomas visas „Renault“ asortimentas. Vartotojai gali rasti „Renault“ tinklo prekybos vietas naudodamiesi dinamišku „Google“ stiliaus žemėlapiu, o išmaniaisiais telefonais besinaudojantys klientai gali rezervuoti automobilius bandomiesiems važiavimams, užsisakyti brošiūras ir paskambinti pasirinktam „Renault“ pardavėjui. Dinamiškas reklamos skydelis pagrindiniame puslapyje praneša apie visus naudingus „Renault“ pasiūlymus, kuriais gali pasinaudoti vartotojai, turintys išmaniuosius telefonus. 2011 m. „Renault“ internetinė svetainė mobiliesiems telefonams bus plėtojama Europoje, o vėliau Rusijoje ir Maroke.
„Renault Travel Box“
„Renault Travel Box“ yra naudingų programų rinkinys, sukurtas padėti keliaujantiems „Renault“ klientams. Esant kelyje, „Renault Travel Box“ nustato geografinę padėtį ir apskaičiuoja maršrutus. Sukonfigūravus transporto priemonių charakteristikas programa informuoja apie tinkamą padangų slėgį ar pataria, kokius tepalus geriau rinktis. Vartotojai taip pat gali lengvai pasinaudoti bendrų kelionių automobiliu paslauga (kai turint tą patį kelionės tikslą kooperuojamasi siekiant nuvykti ten pigiau) ir transporto priemonių nuoma per „Renault Rent“. Į „Renault Travel Box“ programų rinkinį taip pat įeina mokomieji žaidimai (tarp jų ir viktorina apie „Renault“), kelių eismo taisyklių apžvalga bei 27 Europos Sąjungos šalių kelių eismo ženklų sąrašas su jų reikšmėmis.
Šis rinkinys visus metus bus palaipsniui pildomas naujomis, praktiškomis programomis.
Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...