2011 Balandžio 29

Neve Campbell

Gyveno su vaiduokliu

veidas.lt

"Veido" archyvas

Neve Campbell tikina anksčiau gyvenusi name, kuriame vaidenosi ir net savo akimis mačiusi vieną vaiduoklį.

Aktorė pasakoja, kad jos buvusiuose namuose Los Anždele nuolat vaidenosi ir ji dažnai akis į akį susidurdavusi su vaiduokliu moters, kuri anksčiau gyveno tame name ir, pasirodo, ten buvo žiauriai nužudyta.

„Žinau, kad vaiduokliai egzistuoja, nes pati vieną mačiau, – teigia N. Campbell, – Prieš kelis metus su draugais įsikraustėme į namą Los Andžele, tačiau paaiškėjo, kad jame gyveno ir moters, kuriai anksčiau priklausė tas namas ir kuri 1991 metais jame buvo nužudyta, vaiduoklis. Durys nuolat trankydavosi, langai patys atsidarinėdavo, o nuo indaujų krisdavo peleninės. Vėliau atėjo laikas, kai pasirodė ir pats vaiduoklis. Ilgainiui, tai pasidarė normalu. Susidūrusi su ja koridoriuje, tiesiog palinkėdavai gražaus ryto.“

Su vaiduokliais realiame gyvenime susidūrusi aktorė šiuo metu kino teatruose grumiasi su žudiku maniaku naujausioje kultinio filmo „Klyksmas“ dalyje „Klyksmas 4“.

Siaubo trileris šiuo metu rodomas ir Lietuvos kino teatruose.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...