2012 Vasario 19

Vilniaus Kontitucijos prospekte nebeliks pastato vaiduoklio

veidas.lt


Kelis dešimtmečius Vilniaus Konstitucijos prospekte stūksančio vaiduoklio – sovietiniais laikais pradėto statyti „Komjaunimo“ viešbučio griaučių jau po kelių savaičių nebeliks.

Vietoje jo planuojama pastatyti biurų kompleksą. „Kol kas dar neaišku, kokį plotą užims šis kompleksas ir kiek bus įrengta biurų, tačiau šio vaiduoklio mieste greitai tikrai nebeliks“, – teigia į projektą investuojančios bendrovės atstovas Marius Zelenius.
Įmonės „Vilniaus planas“ vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis taip pat patvirtina, kad jau greitai bent vienu apleistu pastatu sostinėje liks mažiau. Mat Vilniaus miesto savivaldybė yra išdavusi leidimą daugelį metų Vilniaus vaizdą bjaurojantį pastatą nugriauti. „Detalusis planas patvirtintas, statybų leidimai artimiausiu metu taip pat turėtų būti išduoti“, – atskleidžia M.Pakalnis.
Šiaip ar taip, kol kas dar neaišku, kada sklype šalia Vilniaus miesto savivaldybės, kur dabar riogso apgriuvęs trijų aukštų karkasas, bus pradėti modernaus biurų komplekso statybos darbai. „Mano žiniomis, tai realiausias projektas, kuris netrukus Vilniuje bus pradėtas įgyvendinti. Pats investuotojas teigia, kad statybų darbus pradės tik tada, kai turės bent dalį nuomininkų. Tačiau aš manau, kad kažkiek tų potencialių nuomoninkų jau yra, nes neturėdami garantijų, kad pavyks išnuomoti biurus, investuotojai net nepradėtų griauti griūvančio ir apleisto pastato“, – įsitikinęs M.Pakalnis.
Patys sklypo ir pastato savininkai skaidrumu ir atvirumu niekada nepasižymėjo, tad nekeista, kad tyli ir dabar.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Zemes Bankas Zemes Bankas rašo:

    http://www.zemesbankas.lt – portalas skirtas visiems, kuriems rūpi žemės ūkis, Lietuvos kaimas ir sveikas maistas! :) Kviečiame prisijungti prie mūsų! Čia taip pat galėsite įsigyti, parduoti, nuomoti žemės sklypus, bei kitą nekilnojamojo turto objektą!


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...