2010 Gruodžio 23

Estija

Estų socialdemokratai pasitraukia iš koalicijos

veidas.lt

Estijos socialdemokratų partijos (ESDP) pirmininkas Svenas Mikeseris ketvirtadienio rytą patvirtino, kad socialdemokratai dėl skandalo pasitraukia iš koalicijos sostinės miesto susirinkime.

“Mūsų (priimtas trečiadienį) sprendimas buvo toks – liks Edgaras Savisaaras (Edgaras Savisaras) abiejuose savo postuose, arba liksime mes koalicijoje”, – sakė S.Mikseris ir pridūrė, kad ketvirtadienio rytą priimtas Centro partijos valdybos sprendimas davė atsakymą į šį klausimą.

Pasak jo, ESDP mano, kad jos dalyvavimas koalicijoje Taline baigėsi. “Savaime suprantama, mes įforminsime šį sprendimą kaip įmanoma greičiau”, – sakė S.Mikseris.

Kaip jau pranešta, Centro partijos valdyba ketvirtadienį ryte pareiškė E.Savisaarui savo paramą, ir jis lieka partijos pirmininko ir Talino mero postuose.

“Valdyba pareiškė visišką paramą pirmininkui. Mes nemanome, kad pateisinamas specialių tarnybų kišimasis į politinę rinkimų kampaniją, tai griežtai prieštarauja susidariusioms Europoje politinės kultūros normoms”, – pranešė Centro partijos valdyba.

Centro partijos valdyba taip pat nurodė, jog “nemano, kad teisinga vadinti vienos cerkvės statymą pavojumi Estijos nacionaliniam saugumui”.

Antradienį saugumo policija paskelbė pranešimą, kad, jos duomenimis, E.Savisaaras prašė pinigų ortodoksų cerkvei statyti Taline, taip pat užkonspiruotu būdu – ir savo partijai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. zanavykas zanavykas rašo:

    jo, kaip virvute nesivytu–ateina galas.
    O ka LIETUVOS SAUGUMAS, MIEGA VISAS 24 VALANDAS???????????


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...