2011 Vasario 28

Savivaldos rinkimai

E.Gentvilas žada dirbti miesto savivaldybės taryboje

veidas.lt

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direktorius, Liberalų sąjūdžio atstovas Eugenijus Gentvilas teigia, jog dirbs naujai išrinktoje uostamiesčio savivaldybės taryboje.

“Aš būsiu taryboje, kandidatavau ir būsiu”, – BNS pirmadienį sakė E.Gentvilas.

Jo teigimu, interesų susikirtimo vadovaujant uostui ir einant pareigas miesto taryboje nebus.

“Ne tiek svarbu, kad aš nematau interesų susikirtimo, svarbu, kad nemato jokios institucijos. (…) Tai nėra savivaldybės įmonė, tai yra valstybės įsteigta įmonė”, – kalbėjo Klaipėdos miesto meru praeityje buvęs E.Gentvilas.

Kalbėdamas apie valdančiosios koalicijos formavimą, jis pažymėjo, kad meru bus siūlomas jo partietis Seimo narys Vytautas Grubliauskas.

Šiuo metu valdančiąją daugumą Klaipėdoje ketina formuoti septynis mandatus gavęs Liberalų sąjūdis, penkis mandatus iškovoję liberalcentristai ir tris vietas užsitikrinęs Rusų aljansas. Iki daugumos trūksta dar vieno mandato. Pasak E.Gentvilo, prisijungti bus siūloma ir kitoms partijoms.

Paklaustas, ar bus siūloma Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams, jis atsakė, kad konservatoriai nebus pirmieji, kuriems toks pasiūlymas bus pateiktas.

Klaipėdos miesto taryboje iš viso yra 31 vieta.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...