2011 Birželio 27

Dauguma didmiesčių gyventojų krizės pabaigos dar nemato

veidas.lt

BFL

Nors premjeras Andrius Kubilius apie krizės pabaigą Lietuvoje kalbėti pradėjo jau daugiau nei prieš metus, o prezidentė Dalia Grybauskaitė – prieš tris keturis mėnesius, dauguma apklaustų šalies gyventojų, net 87,4 proc., teigia, kad jiems asmeniškai krizė dar nėra pasibaigusi. Tai paaiškėjo iš “Veido” užsakymu tyrimų bendrovės “Prime consulting” atliktos naujausios apklausos. Iš atsakymų sužinome, kad krizė pasibaigusi tik septyniems procentams respondentų.

Pasak “Prime consulting” direktoriaus Sauliaus Olencevičiaus, iš esmės dauguma apklaustųjų nusiteikę pesimistiškai: jų įsitikinimu, krizė nesibaigs dar keletą metų, nes brangstanti energetika ir kylančios prekių kainos “suvalgo” bet kokią viltį atsikvėpti.

Pasidomėjus, koks yra respondentų pajamų ir išlaidų balansas, paaiškėjo, kad net 70,8 proc. apklaustųjų išleidžia viską, ką uždirba, ir laisvesnių pinigų nelieka. Dar blogesnė padėtis tų 18,6 proc. respondentų, kurie teigia vis dar neuždirbantys tiek, kad patenkintų būtiniausius savo poreikius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...