2010 Balandžio 15

Krizė

Kinijos ekeonomistai mano, kas pasaulis jau išbrido iš krizės

veidas.lt

Šiandien Kinijoje darbo vizito išvykę partijos Tvarka ir teisingumas vadovai – Rolandas Paksas ir Valentinas Mazuronis susitiko su šio vizito iniciatoriais Kinijos liaudies užsienio reikalų instituto atstovais.

Lietuvos politikus priėmė šio instituto viceprezidentas Chen Yonglong, konsulas Zhang Yuebang, instituto Europos reikalų departamento direktorė Wang Qiong. Susitikime taip pat dalyvavo ir už ryšius su Lietuva atsakingas Kinijos Liaudies Respublikos užsienio reikalų ministerijos Europos reikalų departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas Li Xiaosi.

Susitikimo metu daug dėmesio buvo skirta ekonominės ir finansinės krizės kilimo priežasčių ir jos padarinių aptarimui. Pasak instituto viceprezidento, ekonomikos profesoriaus Chen Yonglong, kai kurių ekonomistų nuogastavimai, jog dar nepasiekėmė krizės dugno, yra perdėti. “Iš krizės išbridome ir atgal jau nebegrįšime”, – įsitikinęs instituto viceprezidentas Ch. Yonglong.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...