2011 Balandžio 20

Savivaldybės

“Darbiečių” paramą A.Zuokas gavo su sąlyga, kad neis į Seimą

veidas.lt

Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas pareiškė, jog “darbiečių” paramą Vilniaus mero rinkimuose Artūras Zuokas gavo su sąlyga, kad ateityje nekurs naujos partijos ir nekandidatuos į Seimą.

Antradienio vakarą Lietuvos radijo laidoje “Dienos tema” paklaustas, ar yra sąlygų, kad A.Zuokas nekandidatuotų į Seimą, nekurtų naujos politinės partijos, “darbiečių” lyderis atsakė: “pataikėte į dešimtuką”.

“Taip, aš kalbėjau su A.Zuoku tuo klausimu ir kalbėjau visiškai objektyviai todėl, kad jis priešrinkiminėje kampanijoje kalbėjo – jiems nereikia politikos, jam nereikia politinės organizacijos, jis yra nepriklausomas, nepartinis kandidatas, jis formuoja būtent tokį sąrašą”, – sakė V.Uspaskichas.

“Aš pasirašant šitą dalyką sakiau: mes tave palaikysim iki tol, kol tu tarnausi būtent vilniečiams ir nesikiši per daug į politiką. Nori prisiimti Vilniaus, Lietuvos sostinės, ūkį, prisiimk, mes padėsim, neapgaudinėk rinkėjų. Tai yra tiesa”, – kalbėjo Europos Parlamente dirbantis Darbo partijos lyderis.

Jis pažymėjo, kad “darbiečiams” parėmus naująją sostinės valdančiąją koaliciją susiformavo trapi dauguma, ir ši situacija yra palanki norint prižiūrėti “šiek tiek, gerąja prasme, avantiūristiško” mero veiklą.

“Aš galvoju, laimės vilniečiai, būtent vilniečiai todėl, kad jis turi daug idėjų ir tos idėjos bus prižiūrėtos iš valdančiosios daugumos partnerių. Jis stiprus lyderis, o tai, kad jis turi trapią daugumą, reiškia, jog jis bus pakankamai kontroliuojamas”, – dėstė V.Uspaskichas.

“Darbiečių” lyderis sakė ir prieš, ir po balsavimo Vilniuje renkant merą raginęs A.Zuoką į valdančiąją koaliciją kviesti konservatorius.

A.Zuokas trečiadienį dienraštyje “Lietuvos rytas” paskelbtame interviu paklaustas, ar neplanuoja su savo sukurtu judėjimu dalyvauti Seimo rinkimuose, sakė, jog pagrindinis jo “tikslas šiandien – darbas miestui”.

“Šis postas – ne kokia nors tarpinė stotelė ar tolesnės politinės karjeros tramplinas”, – teigė naujasis sostinės meras.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. zanavykas zanavykas rašo:

  visiskas ,,briedas”, tikrove–maskoliai , prisijaukine musu ,,labusus”, valdo jau ne tik KEDAINIUS, bet ir KAUNA bei VILNIU.
  Tikrai dvasinis ubagynas, ,,severozapadnyji krai”
  Dziugu, kad estukams sekasi.
  Gaila, taciau mano Tevyne , maskuliu deka, verciama tapti ,,labusu” siukslynu.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...