2011 Birželio 20

A.Zuokas skaldo Darbo partijos frakciją – V.Uspaskichas

veidas.lt

BFL

V.Uspaskichas Lietuvos televizijos (LTV) laidoje “Savaitė” sekmadienį paneigė ankstesnius savo teiginius, kad su A.Zuoku nesutariama dėl postų.

“Nežiūrint Artūro Zuoko kompetencijos, galimybių, jo energijos ir t.t., mes pamatėme, kad tai yra ne komandos narys ir aš galvoju, šioje vietoje jis daug kur pralaimi ir šio egzamino, aš galvoju, Artūras kaip tik ir neišlaikė”, – kalbėjo V.Uspaskichas.

“Tada, kada pradėjo jis skaldyti mūsų frakciją, apdirbinėti kiekvieną mūsų frakcijos narį, aš kaip komandos narys, partijos vadovas, negaliu su tuo susitaikyti ir todėl buvo priimtas sprendimas – komandos žlugimas neatsipirksi jokiais pinigais ir jokiais postais. Todėl tas visas samprotavimas viešojoje erdvėje, kad mums trūksta postų, kad mums trūksta kažkokių tai pinigų, mes pasakėme, kad mes geriau eisim į opoziciją, bet niekam neleisim, niekam nevalia žlugdyti mūsų komandą”, – teigė jis.

Anot jo, ginčas kilo ne dėl postų. DP savivaldybėje turi du vicemerus iš trijų, du administracijos direktoriaus pavaduotojus iš trijų ir tris komitetų pirmininkus iš aštuonių.

“Tada, kada mes paskelbėme, t.y. pirmadienį, kad mes stabdome įgaliojimus savo šioje koalicijoje, mums buvo tokių netiesioginių pasiūlymų, net ir administracijos vadovo postas. Iš tikrųjų, J.Pinskus sako “tai gal mes imame?”, bet aš pasakiau “ne”. Mes specialiai neimame, kadangi ne dėl postų šis ginčas išėjo”, – teigė V.Uspaskichas.

“Net ir “Vilniaus vandenis” jie mums galėtų atiduoti – nesvarbu. Mums, sudėjus visa tai ir mūsų komandą ant svarstyklių, mums tai – nieko nekainuoja, komanda mums svarbiau. Nors ir visų ūkinės veiklos įmonių vadovų postus ir jų valdybas pasiūlytų, aš nesutiksiu. Nežinau, galbūt frakcija, bet aš – ne”, – tvirtino jis.

Valdančiąją koaliciją Vilniuje sudaro 12 A.Zuoko suburto judėjimo TAIP atstovų, aštuoni “darbiečiai”, penki socialdemokratai ir du Rusų aljanso nariai. A.Zuokas į mero postą balandį išrinktas 26 sostinės politikų balsais iš 51.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...