2010 Lapkričio 17

Pirmalaikiai rinkimai

Darbiečiai: valdantieji bijo tikrinti visuomenės pasitikėjimą

veidas.lt

Seimo Darbo partijos frakcijos nariai šiandien Seimo posėdžių sekretoriate užregistravo nutarimą dėl pirmalaikių parlamento rinkimų. Po šiuo nutarimu pasirašė 50 Seimo narių – daugiausia opozicijos atstovai.

“Dabar nekyla abejonių, kad praėjusio ketvirtadienio balsavimo dėl apkaltos rezultatai buvo naudingi tik valdantiesiems – paaiškėjus, kad dviejų Seimo narių elgesys įvertintas nevienodai, kilo šurmulys, kuris užgožė socialines ir ekonomines problemas. O šiandien valdantieji bijo pasitikrinti pasitikėjimą visuomenėje, kuri gali padėti galutinį tašką šioje istorijoje ir įvertinti savo išrinkto Seimo darbą.”, – sako Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys.

Pagal šalies Konstituciją pirmalaikiai Seimo rinkimai gali būti rengiami Seimo nutarimu, priimtu ne mažiau kaip 3/5 visų Seimo narių balsų dauguma, t.y. už juos turi balsuoti 85 Seimo nariai. Darbiečiai mano, kad taupant valstybės lėšas pirmalaikius Seimo rinkimus galima būtų surengti kartu su savivaldybių tarybų rinkimais, kurie turi vykti kitų metų vasario pabaigoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...