2010 Gegužės 25

Pedofilijos byla

D. Kedys žmogžudystę įvykdė vienas

veidas.lt

Pernai spalį Lietuvą sukrėtusią dvigubą žmogžudystę Kaune įvykdė vienas asmuo, o aukų galėjo būti ir daugiau, antradienį pranešė prokurorai.

Spaudos konferencijoje Generalinėje prokuratūroje buvo pristatyta įvykių chronologija, kuri leidžia pagrįstai įtarti, jog teisėją Joną Furmanavičių ir savo dukros motinos seserį Violetą Naruševičienę nužudė dabar jau miręs Drąsius Kedys, anksčiau kai kuriuos asmenis kaltinęs seksualiai išnaudojus jo mažametę dukrą.

“Nusikaltimą įvykdė vienas asmuo. Nenustatyta kitų asmenų”, – žurnalistams sakė Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiasis prokuroras Algimantas Kliunka.

Pasak prokuroro, tyrimo metu apklaustas asmuo, iš kurio D.Kedys pirko automobilį, nepripažino žinojęs apie planuotą nusikalstamą veiką.

A.Kliunka tvirtino, kad, kaip manoma, nužudyti teisėją J.Furmanavičių D.Kedys spalio 5-ąją vyko baltu mikroautobusu “Volkswagen Transporter”, kuriame buvo rasta įtariamojo pėdsakų.

Teisėsaugininkas sakė, kad žudikas buvo įsėdęs į J.Furmanavičiaus automobilį “Mercedes Benz”. Tyrimas parodė, kad aptikti automobilyje pėdsakai priklauso D.Kedžiui.

Kaip įtariama, nužudęs teisėją D.Kedys nuvyko prie savo dukros motinos Laimutės Stankūnaitės sesers V.Naruševičienės namų, galimai nužudė moterį ir persėdo į iš anksto paliktą “Volkswagen Golf”, tačiau pateko į eismo įvykį Panemunėje.

“Aukų galėjo būti daugiau, bet, ačiū Dievui, jų pavyko išvengti”, – spaudos konferencijoje sakė laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas.

A.Kliunka teigė, kad D.Kedžio vairuojamas automobilis susidūrė su sunkvežimiu ir iš įvykio vietos paspruko. Jis tuomet grįžo atgal prie V.Naruševičienės namų ir įsėdo į mikroautobusą, kuris buvo rastas netoli įtariamojo pedofilijos byloje Andriaus Ūso namų.

Po šių galimai įvykdytų nusikaltimų D.Kedys dingo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...