2010 Balandžio 22

Pedofilijos byla

Rasti palaikai – D. Kedžio

veidas.lt

Trečiadienio vakarą gautos pirminės ekspertų išvados dėl šeštadienį rastų vyro palaikų tapatybės nustatymo ir jo mirties priežasties. Žiniasklaidos teigimu, nustatyta, rasti palaikai iš tiesų yra kauniečio Drąsiaus Kedžio, o jo mirtis esą buvo nesmurtinė.

Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Kęstutis Betingis kitai naujienų svetainei lrytas.lt patvirtino, kad D.Kedžio mirtis nėra smurtinė. Paklausus ar tiesa, jog vyro, kuris atpažintas kaip D.Kedys, mirtis nėra smurtinė, Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras atsakė teigiamai. “Tokių duomenų aš taip pat turiu”, – sakė K.Betingis.

Šeštadienį ikiteisminį tyrimą dėl mirties priežasties nustatymo pradėję Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai trečiadienį sakė beveik neabejojantys, jog palaikus tyrę aukščiausios kvalifikacijos ekspertai patvirtins pirminę išvadą, kad Kauno marių pakrantėje rastą žmogų mirtis ištiko dėl bendro kūno atšalimo.

Antradienį kauniečio D.Kedžio artimieji savo iniciatyva nuvykę į Kauno morgą atpažino ten buvusį kūną kaip D.Kedžio.

D.Kedžio teta Birutė Stepankevičienė žurnalistams pasakojo su kita seserimi nuvykusi į morgą, nes sužinojo, kad ten yra neatpažintas kūnas, panašaus amžiaus kaip dingusio jų sūnėno. Moterų teigimu, nors D.Kedžio išvaizda buvo kiek pakitusi, jos iškart atpažino artimą žmogų.

Brolį kartu su tetomis morge atpažino ir šiuo metu jo dukrą laikinai globojanti sesuo, Kauno teisėja Neringa Venckienė.

Trečiadienį palaikus kaip D.Kedžio atpažino ir buvusi jo sugyventinė Laimutė Stankūnaitė.

Nenustatytos tapatybės vyro lavonas aptiktas šeštadienį netoli Kauno marių, atokioje vietoje. Kauno rajono policijos duomenimis, lavonas aptiktas Šlienavos kaime. Ten trečiadienį dar vykdyti tyrimo veiksmai.

Pranešama, kad žolėje, greta lavono, rastas pistoletas “Baikal IŽ 79-8″ su dėtuve ir devyniais šoviniais.

D.Kedys dingo praėjusių metų spalio 5 dieną, kai Kaune buvo nušautas Kauno apygardos teismo teisėjas J.Furmanavičius ir D.Kedžio buvusios sugyventinės Laimutės Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė.

J.Furmanavičių, buvusį Seimo pirmininko Viktoro Muntiano visuomeninį padėjėją Andrių Ūsą ir nenustatytą asmenį Aidą D.Kedys kaltino tvirkinus ir seksualiai prievartavus jo mažametę dukrą. Mergaitės motiną L.Stankūnaitę ir tetą V.Naruševičienę kaunietis kaltino sąvadavimu.

Vilniaus apygardos prokuratūra teismui yra perdavusi vadinamąją Kauno pedofilijos bylą. Joje mergaitės tvirkinimu kaltinimas vienintelis A.Ūsas.

D.Kedžiui prokurorui už akių buvo pateikę įtarimus dėl dviejų žmonių nužudymo. Paskelbta tarptautinė jo paieška.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...