- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

D. Kedys žmogžudystę įvykdė vienas

Autorius: veidas.lt | 2010 05 25 @ 13:54 | Lietuva | No Comments

Pernai spalį Lietuvą sukrėtusią dvigubą žmogžudystę Kaune įvykdė vienas asmuo, o aukų galėjo būti ir daugiau, antradienį pranešė prokurorai.

Spaudos konferencijoje Generalinėje prokuratūroje buvo pristatyta įvykių chronologija, kuri leidžia pagrįstai įtarti, jog teisėją Joną Furmanavičių ir savo dukros motinos seserį Violetą Naruševičienę nužudė dabar jau miręs Drąsius Kedys, anksčiau kai kuriuos asmenis kaltinęs seksualiai išnaudojus jo mažametę dukrą.

“Nusikaltimą įvykdė vienas asmuo. Nenustatyta kitų asmenų”, – žurnalistams sakė Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiasis prokuroras Algimantas Kliunka.

Pasak prokuroro, tyrimo metu apklaustas asmuo, iš kurio D.Kedys pirko automobilį, nepripažino žinojęs apie planuotą nusikalstamą veiką.

A.Kliunka tvirtino, kad, kaip manoma, nužudyti teisėją J.Furmanavičių D.Kedys spalio 5-ąją vyko baltu mikroautobusu “Volkswagen Transporter”, kuriame buvo rasta įtariamojo pėdsakų.

Teisėsaugininkas sakė, kad žudikas buvo įsėdęs į J.Furmanavičiaus automobilį “Mercedes Benz”. Tyrimas parodė, kad aptikti automobilyje pėdsakai priklauso D.Kedžiui.

Kaip įtariama, nužudęs teisėją D.Kedys nuvyko prie savo dukros motinos Laimutės Stankūnaitės sesers V.Naruševičienės namų, galimai nužudė moterį ir persėdo į iš anksto paliktą “Volkswagen Golf”, tačiau pateko į eismo įvykį Panemunėje.

“Aukų galėjo būti daugiau, bet, ačiū Dievui, jų pavyko išvengti”, – spaudos konferencijoje sakė laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas.

A.Kliunka teigė, kad D.Kedžio vairuojamas automobilis susidūrė su sunkvežimiu ir iš įvykio vietos paspruko. Jis tuomet grįžo atgal prie V.Naruševičienės namų ir įsėdo į mikroautobusą, kuris buvo rastas netoli įtariamojo pedofilijos byloje Andriaus Ūso namų.

Po šių galimai įvykdytų nusikaltimų D.Kedys dingo.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/d-kedys-zmogzudyste-ivykde-vienas

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.