Bulgarijoje prasidėjo antra sezono pusė

veidas.lt

"Veido" archyvas

S.Loebas varžovams Bulgarijoje nepaliko jokių šansų

Automobilių ralio pasaulio čempionate kova peržengė ekvatorių. Po pertraukėlės kalendoriuje asfaltinės lenktynės Bulgarijoje (beje, pirmą kartą įtrauktos į WRC tvarkaraštį) buvo septintasis pirmenybių etapas, lieka – dar šeši. Tačiau intrigos šis etapas nepridėjo: akivaizdžiai dominavo “Citroen”, o Sebastienas Loebas iškovojo ketvirtą sezono pergalę ir sutvirtino lyderio poziciją.

S.Loebas laimėjo penkis pirmuosius ralio greičio ruožus (beje, Bulgarijos ralio ruožai buvo išties ilgi – nuo 17,73 iki 31,77 km, o iš viso ralyje jų būta tik 14: tai turbūt mažiausiai greičio ruožų turintis WRC etapas), po kurių teliko išsaugoti įgytą pranašumą.

Atrodo, kad prancūzas pateisino dar jaunystėje gautą “asfalto karaliaus“ titulą: nauji ir menkai pažįstami šio ralio greičio ruožai jam jokių problemų nekėlė. Kitas prizines vietas lenktynėse užėmė kiti “Citroen” automobiliais važiavę ekipažai: antras finišavo Dani Sordo (atsiliko 29,5 min.), trečias – Petteris Solbergas (36,3 sek.).

Bendroje čempionato įskaitoje antroje vietoje įsitvirtino Sebastienas Ogier – dar vienas “Citroen” vairuotojas Bulgarijoje likęs ketvirtas.

Komandų rikuotėje “Citroen Total” komanda turi 232, “BP Ford Abu Dhabi” – 185, “Citroen Junior” – 125, “Stobart M-Sport Ford” – 98 taškus.

Liepos 29–31 d. WRC čempionatas bus pratęstas Suomijoje.