2011 Vasario 22

Kainos

Bereikalinga panika dėl cukraus

veidas.lt

Praėjusią savaitę kilęs cukraus pirkimo vajus, kai paklausa išaugo triskart, o kai kuriose parduotuvėse šio produkto pradėjo trūkti, baigėsi. Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vykdomojo direktoriaus Mariaus Busilo teigimu, perpardavinėtojų dirbtinai sukeltos cukraus kainos pamažu grįžta į buvusį lygį, cukraus deficito taip pat nebėra. Jam antrina prekybos tinklo IKI atstovas spaudai Valdas Lopeta: “Taip smarkiai padidėjusi paklausa mums patiems buvo staigmena, tačiau dabar panika atslūgo, cukraus užteko visiems, jo kainos stabilizavosi.”

Į susidariusią situaciją dėmesį atkreipė ir ūkio ministras Dainius Kreivys. “Prekybos tinklų atstovai pažadėjo, kad šį pavasarį cukraus kainos bus stabilios, netgi yra prielaidų, kad kaina turėtų po truputį mažėti”, – po susitikimo su didžiųjų Lietuvos prekybos tinklų atstovais tikino ministras.

Masiškas cukraus pirkimo bumas kilo, kai žiniasklaidoje pasirodė pranešimų apie galimą šio produkto brangimą artimiausiu metu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...