2011 Gegužės 30

Bankai siūlo internete atsiskaityti debetinėmis kortelėmis

veidas.lt

"Veido archyvas"

Dalis didžiųjų Lietuvos bankų yra nusiteikę leisti internete atsiskaityti debetinėmis kortelėmis.

Po grynųjų Lietuvos elektroninėse parduotuvėse populiariausias atsiskaitymo būdas yra elektroninės bankininkystės įskiepiai, o korteles priimti gali dar nedaugelis interneto prekeivių. Vis dėlto padėtis pamažu keičiasi, rašo “Verslo žinios”.

Pirmasis šį pavasarį galimybę atsiskaityti internete visomis savo debeto kortelėmis suteikė “Danske Bank” Lietuvos filialas, o prieš mėnesį – Ūkio bankas. “Maestro” korteles “atrakino” ir “DnB Nord” bankas. Lietuvos mokėjimo kortelių lyderis “Swedbank” teigia “šiuo metu aktyviai svarstantis galimybę leisti kai kurių tipų debetinėmis kortelėmis atsiskaityti internetu jau nuo šių metų rudens”, o jau minėtas “DnB Nord” teigia “diegiantis papildomas saugumo priemones” ir “svarstantis galimybę leisti internete atsiskaityti” ir “Visa” debetinėmis kortelėmis.

“Danske” banko Verslo plėtros tarnybos direktoriaus Norberto Žiobos teigimu, iki šiol mūsų šalies bankai atsiskaitymą šiuo būdu ribojo daugiausia saugumo sumetimais.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...