2011 Birželio 11

Auga atsiskaitymas už paslaugas internetu

veidas.lt

BFL

Nors dauguma gyventojų už komunalines paslaugas dar moka grynaisiais, modernūs atsiskaitymo būdai sparčiai populiarėja. “Swedbank” duomenimis, banko klientų, už komunalines ir telekomunikacijų paslaugas mokančių per elektroninę bankininkystę, skaičius 2009–2010 m. šoktelėjo 30 proc., o nuo 2007 m. – daugiau nei 50 proc.

Tokią pat tendenciją stebi ir elektros energijos tiekimo bendrovė “Lesto”. “Įmonės “Lesto” statistiniai duomenys rodo, kad vis daugiau klientų perveda pinigus internetu, renkasi tiesioginio debeto atsiskaitymo būdą, kai atsiskaityti už elektrą įmanoma klientui net neišėjus iš namų”, – teigia “Lesto” atstovė Edita Sirutienė.

Vis dėlto kol kas dauguma gyventojų dar atsiskaito tradiciniu būdu: apie 40 proc. gyventojų už elektrą sumoka naudodamiesi elektronine bankininkyste, o apie 60 proc. – grynaisiais pinigais. Populiariausios grynuosius pinigus priimančios įmokų surinkimo vietos yra loterijos “Perlas” terminalai, “Maximos” kasos, spaudos kioskai ir Lietuvos paštas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...