2011 Birželio 09

Didėja grupinio pirkimo populiarumas

veidas.lt

"Veido" archyvas

Per pastaruosius metus Lietuvoje žaibiškai išpopuliarėjo grupinis pirkimas internetu. Tai yra kai vienu metu tą patį daiktą ar paslaugą perkančiai klientų grupei pritaikoma didesnė nuolaida. 2010–2011 m. mūsų šalyje įsikūrė daugiau nei dešimt grupinio pirkimo svetainių ir nė viena jų klientų skaičiumi nesiskundžia. Visas jas įkurti įkvėpė panašių projektų sėkmė užsienyje.

Kol kas šios svetainės siūlo dar palyginti nedaug prekių ir paslaugų – tai daugiausia grožio, sporto, laisvalaikio, pramogų, automobilių priežiūros, kelionių, mokymų paslaugos ir šiek tiek maisto produktų. Dalyvaujantieji šiuose grupiniuose pirkimuose gali sutaupyti nuo 40 iki 70 proc. prekės ar paslaugos kainos. Deja, jau išbandžiusieji šias svetaines neretai būna nepatenkinti paslaugos kokybe. Tarkime, skelbiama, kad 50 Lt vertės automobilio plovimo ir valymo paslauga parduodama už 25 Lt, bet ją įsigijus ir nuvažiavus plauti automobilio jis išvalomas taip, kaip buvo išvalytas anksčiau sumokėjus 25 Lt. Panašiai neretai nutinka ir su masažais, grožio paslaugomis ir kt. Mažiau apgavysčių pasitaiko, jei perkamos ne paslaugos, o konkrečios jau žinomos prekės.

Kadangi grupinio pirkimo svetainių vis daugėja, rasti tikrai dėmesio vertą nuolaidą darosi vis sunkiau. Bet tai padaryti galbūt padės interneto svetainė 50proc.lt. Ji seka visus populiariausius grupinių nuolaidų tinklalapius ir juose pateikiamus pasiūlumus išrūšiuoja pagal miestus, kainas, prekių ar paslaugų kategorijas. Taip greičiausiai galima susirasti pigiausią norimą prekę ar paslaugą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...