2011 Birželio 03

B. Obama apvylė Ameriką

veidas.lt

REUTERS

Pirmaujantis respublikonų kandidatas į JAV prezidento postą, multimilijonierius, buvęs Masačusetso valstijos gubernatorius Mitas Romnis (Mitt Romney) pradėjo rinkimų kampaniją.

M. Romnis sako, kad dabartinis prezidentas “Barakas Obama (Barack Obama) apvylė Ameriką”, nes neapsaugojo darbo vietų ir išleido per daug pinigų.

“Nuo pirmos darbo dienos mano pagrindinė užduotis bus užtikrinti, kad Amerika ir vėl pirmautų pagal naujų darbo vietų kūrimą”, – sakė M. Romnis.

Ekonomika yra silpnoji B. Obamos sritis, bet apklausos rodo, kad jis pirmauja prieš visus potencialius respublikonų kandidatus. Žinoma respublikonų atstovė, buvusi Aliaskos gubernatorė Sara Peilin (Sarah Palin), kai kurių apklausų duomenimis, nedaug atsilieka nuo M. Romnio. Svarstoma, kad ji gali bandyti tapti respublikonų kandidate į prezidentus.

M. Romnis turi nugalėti vasarį vyksiančius išankstinius rinkimus Naujojo Hampšyro valstijoje, kad užsitikrintų savo poziciją kaip respublikonų partijos kandidatas 2012-ųjų lapkritį vyksiančiuose prezidento rinkimuose.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...