2011 Balandžio 28

JAV

B. Obama aplankys tornadų zoną Alabamoje

veidas.lt

"Veido" archyvas

Prezidentas Barackas Obama (Barakas Obama) penktadienį aplankys Alabamą, kad savo akimis įvertintų mirtinų tornadų pridarytus nuostolius, pranešė Baltieji rūmai, pasak kurių keliose valstijose žuvo mažiausiai 258 žmonės.

B.Obama yra gavęs naujausius duomenis iš Teritorinio saugumo departamento vadovės Janet Napolitano (Džanet Napolitano) ir kitų pareigūnų.

B.Obama jau yra paskelbęs, kad Alabamoje yra nepaprastoji padėtis, nes ši valstija nukentėjo nuo tornadų ir audrų šią savaitę labiausiai.

Alabamoje jis lankysis vykdamas į Kanaveralo kyšulį Floridoje, kur stebės erdvėlaivio “Endeavour” startą.

Pasak pareigūnų tornadai ir audros JAV pietuose šią savaitę paliko “katastrofiškų” sugriovimų pėdsaką – žuvo daugiau kaip 250 žmonių. Vien Alabamoje trečiadienį žuvo 162 žmonės.

Nepaprastoji padėtis paskelbta ne tik Alabamoje, bet ir Arkanzase, Džordžijoje, Ilinojuje, Kentukyje, Misisipėje, Oklahomoje ir Tenesyje. Gubernatoriai pakvietė Nacionalinę gvardiją padėti vykdyti paieškos ir gelbėjimo operacijas; vien Alabamoje gvardiečių pašaukta apie 2000.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...