2012 Vasario 22

Ar reikėjo atleisti FNTT vadovus?

veidas.lt


Iš pareigų atleidžiant buvusius Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovus – direktorių Vitalijų Gailių ir jo pavaduotoją Vytautą Giržadą – nebuvo galima remtis vien tik poligrafo duomenimis, sako Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

“Galbūt aš turiu mažiau informacijos negu turi prezidentė, todėl man ir kyla kai kurie klausimai, kurie kyla ir daugeliui visuomenės narių, taip pat ypač politikų, kyla pasipiktinimas ir klausimas, kodėl gerai dirbančios institucijos vadovai – tikrai labai žinomi ir autoritetingi kovotojai prieš kriminalinį pasaulį – atleidžiami nepateikiant kažkokių aiškių atsakymų. Galų gale mes neturime ir neišklausome jų nuomonės, argumentų, kaip turėtų būti normaliame tyrime”, – trečiadienio rytą interviu “Žinių radijui” kalbėjo I. Degutienė.

Seimo Pirmininkės teigimu, šiuo metu svarbiausias uždavinys yra ne gandai ar politikavimas, o labai aiškūs atsakymai į klausimus, kuriuos turi pateikti Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės ir Antikorupcinės veiklos komisijos.

“Vien tiktai pasakyti – poligrafo tyrimas – aš nežinau, to poligrafo tyrimo duomenų. Negaliu šiandien pasakyti, kaip tas tyrimas buvo atliekamas, kaip jie ten atsakinėjo. Tikrai tam, kad iš karto galėtume nuteisti, turime turėti pakankamai informacijos, o kai tos informacijos pakankamai neturi, negali būti šiuo atveju tokios tvirtos pozicijos, nuomonės, kaip čia yra – ar čia yra neteisūs FNTT vadovai, jau šiandien atleisti, ar neteisus ministras Raimundas Palaitis, kad juos atleido.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Reikejo Reikejo rašo:

  Reikejo

 2. Vincas Vincas rašo:

  Gerb. Prezidente, Jūs suklaidinta.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...