2011 Vasario 14

Politika

Ragina R.Palaitį atsistatydinti

veidas.lt

Opozicijoje esantys socialdemokratai, Krikščionių partija ir partijos “Tvarka ir teisingumas” frakcija dėl tragiškos girto policininko sukeltos avarijos pirmadienį paragino atsistatydinti vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį.

Socialdemokratai ragina R.Palaitį “pasekti generalinio komisaro Vizgirdo Telyčėno pavyzdžiu, prisiimti atsakomybę dėl neblaivaus policijos pareigūno sukelto autoįvykio, kuris nusinešė dviejų žmonių gyvybes”.

Socialdemokratų pranešime primenama, kad prieš keletą metų neblaiviam policininkui avarijoje Skuodo rajone pražudžius tris vaikus, iš vidaus reikalų ministro posto atsistatydino Raimundas Šukys.

Primindamas tragišką įvykį Skuode raginimą atsistatydinti R.Palaičiui argumentavo ir “tvarkiečių” frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis.

“Po prieš keletą metų įvykusio panašaus itin sukrėtusio autoįvykio (…), visiškai suprasdamas savo ir Vyriausybės atsakomybę ir neieškodamas kraštinių, kuriuos pasistatytų prieš save, iš karto atsistatydino tuometis vidaus reikalų ministras R.Šukys. Manau, dabartinis ministras R. Palaitis, jeigu iš tikrųjų yra garbingas politikas, šiandien turi padaryti lygiai tą patį”, – teigė V.Mazuronis.

Jis pažymėjo nemanantis, kad “V.Telyčėno pasitraukimas iš posto yra tas žingsnis, kurį reikėjo žengti pirmiausia”.

“Politinę atsakomybę už policijos veiklą turi prisiimti ir Vidaus reikalų ministerijos vadovybė”, – teigiama pirmadienį vakare Krikščionių partijos išplatintame pranešime.

Sekmadienio naktį magistraliniame kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, Elektrėnų savivaldybėje, per neblaivaus Trakų policininko Sigito Šostako sukeltą avariją žuvo du žinomi Kauno medikai, dar du buvo sužaloti. Nustatyta, kad po darbo nuosavą automobilį vairavęs pareigūnas buvo neblaivus. Jam nustatytas 1,16 promilės girtumas.

Pirmadienį dėl šio įvykio iš generalinis policijos komisaro pareigų atsistatydino V.Telyčėnas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...