2010 Gruodžio 11

Politika

G.Babravičius: Liberalų sąjūdis po savivaldos rinkimų pats norės vienytis su liberalcentristais

veidas.lt

Liberalų sąjūdis po kitų metų savivaldos rinkimų pats norės vienytis su Liberalų ir centro sąjunga (LiCS), sako pastarosios partijos vadovas Gintautas Babravičius.

“Partijų vienijimosi vėliavnešiai pasidarys po šitų rinkimų Liberalų sąjūdis”, – šeštadienį žurnalistams po liberalcentristų tarybos posėdžio sakė G.Babravičius, pabrėždamas, kad Liberalų sąjūdis žymiai pralaimės savivaldos rinkimus LiCS-ui.

Partijos lyderis tvirtino, kad liberalcentristų partijos siekis yra “liberalių jėgų vienybė”, ir galimas vienijimasis yra siejamas ne tik su Liberalų Sąjūdžiu, tačiau su visomis liberalias pažiūras turinčiomis politinėmis jėgomis.

“Tam tikras išsiskaidymas, kuris turėjo formalias priežastis, turi pasikeisti procesu, kuris vadinasi vienijimusi, bet visose partijose yra gyvi žmonės, jie turi ambicijų ir mūsų būsimieji partneriai, jeigu kalbame apie kažkokią perspektyvą, paprasčiausiai yra nesubrendę ir dar galbūt iš jaunatviško entuziazmo turi iliuzijų, kad jie sugebės vieni dominuoti šitoje rinkoje”, – apie Liberalų sąjūdį kalbėjo G.Babravičius.

Šeštadienį LiCS Tarybos posėdyje patvirtino partijos 2011 metų savivaldybių tarybų rinkimų programą ir kandidatų sąrašus 54-iose savivaldybėse.

“Maksimalūs tikslai yra pasirodyti ne prasčiau nei pasirodėme 2007-aisiais metais, o tuomet pagal mandatų skaičių mes buvome treti, o pagal balsavusių, pasitikėjusių žmonių skaičių buvome ketvirti. Neiškirsti iš ketvirtuko būtų maksimalus uždavinys”, – kalbėjo G.Babravičius.

Pranešime spaudai teigiama, kad LiCS veiklos prioritetai bus palankių sąlygų sudarymas vietos smulkiajam ir vidutiniam verslui, verslo skatinimas ir plėtra, sukuriant naujas darbo vietas, biurokratinės naštos mažinimas, aktyvių piliečių, nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių įtraukimas į sprendimų priėmimo procesą, komunalinių mokesčių sistemos peržiūrėjimas, siekiant kad mokesčiai būtų mažesni ir skaidresni.

Partiją į rinkimus Vilniuje ves LiCS vadovas Gintautas Babravičius, Kaune – jau Kaunui vadovavęs Arvydas Garbaravičius, Klaipėdoje – dabartinis uostamiesčio meras Rimantas Taraškevičius, Šiauliuose – šiuo metu miestui vadovaujantis Genadijus Mikšys, Panevėžyje – partijos skyriaus vadovas Romualdas Kiseliūnas.

Taip pat Tarybos posėdyje patvirtinta sveikatos apsaugos viceministrės Noros Ribokienės kandidatūra pakartotiniuose Seimo rinkimuose Marijampolės apygardoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...