2010 Gruodžio 08

Spaudos aktualija

Vilniaus vicemeras G.Babravičius prabilo apie naują stadioną sostinėje

veidas.lt

Nors Vilniaus valdžia nerado pinigų tęsti nacionalinio stadiono statybas, vicemeras Gintautas Babravičius mano, kad sostinėje iki 2013 metų galima pastatyti kitą, tačiau mažesnį stadioną.

Pasak dienraščio “Vilniaus diena” tokia mintis liberalcentristui G.Babravičiui kilo kelionės į Gdynę metu apžiūrėjus ten baigiamą statyti daugiau 15 tūkst. vietų stadioną. Vicemeras teigia Vyriausybėje sulaukęs pritarimo šiam projektui.

Tuo tarpu, kaip pažymi dienraštis, Šeškinės mikrorajono kraštovaizdį bjauroja niekaip nepastatomo nacionalinio stadiono griaučiai, Naujosios Vilnios stadionas su treniruočių baze net nepradėtas projektuoti, o Vingio parko stadionas primena plyną lauką su sukaltais vartais.

“Paviršutiniškai žiūrint, tikrai gali susidaryti įspūdis, kad vos pradėję kokį projektą, tuoj pat griebiamės naujo. Tačiau pabrėžiu: toks įspūdis paviršutiniškas”, – sakė G.Babravičius.

Po G.Babravičiaus kelionės į Gdynę Vilniaus savivaldybė paskelbė, kad bus kuriama darbo grupė, kuri turės naujajam stadionui surasti vietą ir finansavimo šaltinius, vicemero teigimu, vieta stadionui jau numatyta Naujininkų mikrorarajone esančioje Žirnių gatvėje.

Vilniaus vicemerui įspūdį padaręs stadionas Gdynėje buvo pastatytas per vienus metus. Lenkams jis kainavo apie 78 mln. litų. Su panašia pinigų suma ketinama išsisukti ir Vilniuje, tačiau statybos truktų trejus metus.

“Mes jau buvome Vyriausybėje. Pasitarime dalyvavo ministro pirmininko kancleris Deividas Matulionis. Jis deklaravo, kad per 2011-2013 metus Vyriausybė šiam projektui yra pasirengusi surasti apie 50 mln. litų. Šis stadionas priklauso nuo politinės valios”, – aiškino G.Babravičius.

Sostinės vicemero užmojai nustebino Kūno kultūros ir sporto departamento direktorių Klemensą Rimšelį, kuris teigė apie 15 tūkst. vietų stadioną Naujininkuose išgirdęs pirmąkart.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...