2010 Birželio 15

Pedofilijos byla

A.Ūso artimieji sieks tolimesnio bylos nagrinėjimo

veidas.lt

Įtariamojo pedofilijos byloje Andriaus Ūso, kurio palaikai buvo rasti sekmadienį Alytaus rajone, artimieji sieks, kad vadinamoji pedofilijos byla būtų tiriama, rašo “Lietuvos rytas”.

“Nebus taip, kad Andrius atguls amžinojo poilsio nenusimetęs nepagrįstų kaltinimų naštos. Aš ir Andriaus tėvai nesutiksime, kad byla būtų nutraukta. Mes tikrai tęsime Andriaus kovą”, – sakė A.Ūso našlė Guoda.

Anot moters, ji ir advokatė artimiausiu metu ketina siųsti prašymus Generalinei prokuratūrai ir teismui, kad procesas būtų tęsiamas.

G.Ūsienė atskleidė, kad pastaruoju metu vyras jautėsi itin blogai, skundėsi širdimi. Paklausta, ar A.Ūsas galėjo mirti sustojus širdžiai, moteris tokios galimybės neatmetė.

“Tai įmanoma. Nors neatmetame prielaidos, kad jis galėjo būti ir pasektas. Galiu atvirai pasakyti – nesvarbu, kokiu būdu, bet mano vyras buvo nužudytas. Jeigu ne tiesiogiai banditų, tai nuolatinės įtampos ir nuolatinio persekiojimo.

Tai padarė tie žmonės, kurie metė jam visiškai nepagrįstus kaltinimus. Andriaus širdis to nebeišlaikė”, – sakė G.Ūsienė.

Tokios galimybės neatmetė ir A.Ūso tėvas Aleksandras.

“Manau, kad ekspertai tuoj atsakys į tą klausimą. Neneigiu, kad Andrius galėjo mirti nuo širdies smūgio. Mes, jo tėvai, per tuos metus irgi praradome sveikatą, o Andrius nuolat buvo gyvas taikinys”, – sakė A.Ūso tėvas. Vis dėlto, įvykio aplinkybės, pasak jo, kelia įtarimų.

A.Ūso palaikai rasti sekmadienį Alytaus rajone šalia keturračio motociklo.

Jam vadinamojoje Kauno pedofilijos byloje buvo pateikti įtarimai dėl mažametės mergaitės tvirkinimo. Šiuos kaltinimus vyras kategoriškai neigė.

Kauno pedofilijos skandalas, kaip įtariama, nusinešė jau keturių žmonių gyvybes. Balandžio mėnesį buvo rasti kauniečio Drąsiaus Kedžio palaikai. Šis vyras įtariamas Kauno apygardos teismo teisėjo Jono Furmanavičiaus ir savo dukters tetos Violetos Naruševičienės žmogžudystėmis. A.Ūsą, J.Furmanavičių ir dar vieną nenustatytą asmenį Aidą kaunietis D.Kedys kaltino jo mažametės dukters seksualiniu prievartavimu, o mergaitės motiną ir tetą – sąvadavimu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...