2011 Sausio 06

Generalinė prokuratūra

A.Kliunka atleistas iš prokurorų

veidas.lt

Generalinis prokuroras Darius Valys patenkino Generalinės prokuratūros (GP) Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiojo prokuroro Algimanto Kliunkos prašymą atleisti jį iš pareigų, patvirtino prokuratūros atstovė.

“Generalinis prokuroras patenkino prašymą, atsižvelgdamas į paties prokuroro norą ir suvokimą dėl savo veiksmų”, – BNS sakė GP Viešųjų ryšių skyriaus vedėja Vilma Budėnienė.

Generalinės prokuratūros Viešųjų ryšių skyriaus vedėja Vilma Budėnienė sakė, kad ketvirtadienis yra paskutinė diena, kai į skandalą būdamas neblaivus įsipainiojęs A.Kliunka dirba prokuratūroje.

Prašymą atleisti prokuroras pateikė ketvirtadienį, pirmoje dienos pusėje. D.Valys jį patenkino ketvirtadienį pavakary.

“Prašau atleisti iš tarnybos Lietuvos Respublikos prokuratūroje savo noru nuo šios dienos”, – A.Kliunkos prašymą citavo V.Budėnienė.

Vilniaus miesto policija pranešė, kad dėl A.Kliunkos elgesio trečiadienio naktį apie 1.40 val. kreipėsi Pylimo gatvėje esančio baro “Metro” apsaugos darbuotojas. Jis pats sulaikė prokurorą, kuris neva “triukšmavo, keikėsi ir įžeidinėjo barmenę”.

A.Kliunka dėl to buvo nuvežtas į Vilniaus miesto 3-iąjį policijos komisariatą. Pareigūnas atsisakė čia tikrintis blaivumą.

A.Kliunkos blaivumas patikrintas trečiadienio rytą, kai jis atėjo į darbą Generalinėje prokuratūroje.

Jam nustatytas 0,61 promilės girtumas.

Antradienį prokuroras šventė gimtadienį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...