2014 Gegužės mėnesio archyvas

veidas.lt

Šių metų gegužės 23-24 dienomis vykusioje parodoje „Vyno dienos 2014“ vėl puikiai pasirodė Makedonijos daryklos „Bovin“ vynai. Raudonas sausas vynas „Bovin Imperator“ laimėjo geriausio raudonojo kitų šalių vyno titulą (medalį), raudonas saldus vynas „Bovin Vranec Late Harvest“ laimėjo aukso bei kainos ir kokybės santykio medalius, o kiti 5 vynai (raudonas sausas vynas „Bovin Merlot“, raudonas sausas vynas „Bovin Dissan“, raudonas sausas vynas „Bovin Daron“, raudonas sausas vynas „Bovin Shiraz-Syrah“, baltas sausas vynas „Bovin Chardonnay“) laimėjo sidabro medalius.

veidas.lt

Likimo ironija: etiketą išrado visai ne didikai – terminas kilo iš paprasto draudimo nemindžioti žolės. Apie tai rašo Giedrius Drukteinis knygoje “Kodėl spaudžiam dešinę. Apie etiketą ir manieras”, kurios ištrauką pateikiame.

veidas.lt

Muzikai, mokslui ir sportui gabius vaikus remiantis M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondas „Pagalba Lietuvos vaikams“ birželį kviečia į neeilinius susitikimus. Į Lietuvą iš studijų užsieniuose su koncertais sugrįžta talentingiausi jaunieji šalies atlikėjai, kurie jau labai netolimoje ateityje taps geriausia šalies vizitine kortele.

veidas.lt

Paskutinio Antano Šurnos repetuoto spektaklio “Pabaigos pradžia” režisierius Arvydas Lebeliūnas prisimena žymaus aktoriaus kūrybinę paramą ir staigius jo pykčio protrūkius.

veidas.lt

Šalies universitetai ir gimnazijos yra beveik tobuli, blogi tik universitetų reitingai, o juos sudarantys leidiniai ir žurnalistai kelia grėsmę Lietuvos valstybės saugumui – tokia reakcija į “Veido” paskelbtus gimnazijų ir universitetų reitingus.
Kokios priežastys lemia tokią priešišką reakciją?

veidas.lt

  Šiandienos laidoje susipažinsime su kelis kartus savo numatytąjį planą pergyvenusiu kosminių tyrimų erdvėlaiviu, amazon. interneto parduotuvės sandeliuose dirbančių robotų armija, facebook ir kitomis naujienomis.

veidas.lt

Paskutinėje kalendorinio pavasario laidoje – interviu su politologu Vytautu Dumbliausku apie kai kuriuos įvykusių Prezidento ir Europos parlamento rinkimų niuansus, o su VšĮ „Lauko darželis“ iniciatyvų koordinatoriumi Žilvinu Karpiu aptariame naujoviškų vaikų darželių steigimo etapą. Daugiau laidų, komentarų, straipsnių www.iskauskas.lt, „Penki TV“ kanalu „YouTube“ ir portaluose www.veidas.lt bei www.alkas.lt.

veidas.lt

Žmonija jau dabar suvalgo daugiau užaugintos žuvies nei jautienos – ir tai tik pradžia. Manoma, kad dėl augančio gyventojų skaičiaus, didėjančių pajamų ir fakto, jog valgyti jūrų gėrybes sveika širdžiai, šios produkcijos poreikis per artimiausius 20 metų išaugs bent 35 proc.

veidas.lt

Žinios visame pasaulyje tampa verslu, ir konkurencija tarp jų teikėjų aštrėja. Norint atsilaikyti, mažos šalies universitetams būtina perimti geriausią pasaulio praktiką, o to galima pasiekti tik puoselėjant universitetų tarptautiškumą.

veidas.lt

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyba (toliau – Migracijos valdyba) ragina vasaros keliautojus pasitikrinti turimų asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų galiojimo laiką – neapdairieji gali patirti nemalonumų ir finansinių nuostolių kelionei dar neprasidėjus.

veidas.lt

Egzotiškas atostogų rojus, kuriame pabėgęs nuo kasdienybės pasimėgausi unikalia gamta, pašėlusiais nuotykiais ir ramybės akimirkomis romantiškuose paplūdimiuose. Sveiki atvykę į Filipinus.

veidas.lt

Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ jau atnaujino 90 proc. viso savo mobiliojo ryšio tinklo. Prieš trejus metus prasidėjusią „Omnitel“ tinklo modernizaciją planuojama baigti pirmoje vasaros pusėje.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...