2012 Balandžio mėnesio archyvas

veidas.lt

Laidoje „Dienos naujienos“ žiūrėkite: D. Grybauskaitė – populiariausia politikė; A. Zuokienė įregistravo Finansų įstaigų įstatymo papildymo projektą; nuo šiandien galima kreiptis dėl kompensacijų, skirtų skaitmeninės televizijos priėmimo įrangai įsigyti; Kauno „Žalgiris“ trečią kartą iš eilės tapo BBL lygos čempionu; pasibaigė Lietuvos vyrų ir moterų šachmatų čempionatas.

veidas.lt

Lietuviai mielai ieško egzotikos, bet šalia esančių vertybių daugelis nepastebi. Viena tokių vertybių – mūsų rezervatai.

veidas.lt

Lietuvos gyventojai, vertindami kultūros įstaigų teikiamas paslaugas, pirmenybę atiduoda viešosioms bibliotekoms. SIC bendrovės šiemet atlikto Lietuvos savivaldybių gyventojų nuomonių tyrimo duomenimis, bibliotekų paslaugomis patenkinti net 75 proc. apklaustų respondentų. Pagal šį rodiklį bibliotekos lenkia kultūros centrus ir laisvalaikio sales, paveldo objektus, muziejus bei galerijas.

Gitanas Nausėda

veidas.lt

Statistikos departamento pateikto išankstinio įverčio duomenimis, pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, šalies BVP išaugo 3,9 proc. Iš pirmo žvilgsnio, šis rodiklis atrodo ne taip jau įspūdingai 2011 metų kontekste, tačiau aimanuoti tikrai nėra pagrindo.

veidas.lt

Laidoje „Rytas su spauda“ – aktualiausios balandžio 30-osios dienraščių „Lietuvos rytas“, „Respublika“, „Lietuvos žinios“, „Verslo žinios“ ir „Vilniaus diena“ publikacijos.

veidas.lt

Rytoj, tai yra gegužės pirmąją, sukaks jau aštuoneri metai, kai Lietuva yra Europos Sąjungos narė. Per tiek laiko dauguma šalies gyventojų jau pajuto tiek šios organizacijos teikiamus pranašumus, tiek trūkumus.

veidas.lt

Turinys Nr. 18, 2012 m. balandžio 30–gegužės 6 d. LIETUVA EKSPRESAS SAVAITĖ 6–9 SENTENCIJOS 11 Savaitės interviu: „Jei atsisakytume atominės elektrinės, Klaipėdoje tektų statyti elektros jėgainę dujų pagrindu“, – teigia energetikos ministras A.Sekmokas 12 Politika: prezidentas be partijos – nuolatinė krizės grėsmė 14 Tyrimas: planšetinukai penktokams – žvirblis rankoje ar briedis girioje? 18 Viršelio tema: [...]

Gintaras Sarafinas

veidas.lt

“Tie, kurie neturi tikslo, pasmerkti visą gyvenimą dirbti tiems, kurie jį turi”, – ši sena išmintis tinka kalbant ne tik apie žmones, bet ir apie valstybes.

Arvydas Sekmokas

veidas.lt

Naujausias „išradimas“, susijęs su Lietuvos energetikos politika: praėjusią savaitę Vyriausybė nusprendė, kad reikia įstatymu priversti privalomai pirkti 25 proc. dujų iš būsimo suskystintų dujų terminalo Klaipėdoje ir tiek pat – iš koncerno „Gazprom“. Ar tai neprasilenkia su laisvąja rinka, konkurencija, mūsų Konstitucija ir ES direktyvomis? O už ką statysime naują atominę, jei neturime už ką uždaryti senosios?

veidas.lt

Nepaisant ilgainiui didėjančio lietuvių susidomėjimo ekologišku maistu, vadinamasis žaliasis mąstymas kasdieniame mūsų gyvenime niekaip neįsitvirtina: vis dar gerokai labiau rūpinamės savimi negu mus supančia aplinka.

veidas.lt

Romanas „Sesuo“ pelnė mėnesinio beletristikos žurnalo „Strand Magazine“ kritikų apdovanojimą už geriausią 2011 m. debiutinį romaną. Dienraščių „The New York Times“, „Sunday Times“ bei elektroninės komercijos portalo „Amazon.com“ bestseleris, patekęs į Anglijos ir JAV geriausiai parduodamų knygų dešimtukus ir sugebėjęs juose išsilaikyti net devynis mėnesius.

veidas.lt

Liko dešimt dienų iki Eimunto Nekrošiaus režisuotos „Dieviškosios komedijos“ premjeros. Rolandas Kazlas šiame spektaklyje vaidins po mirusiųjų pasaulį keliaujantį poetą Dantę.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...