2010 Lapkričio mėnesio archyvas

Politika

veidas.lt

Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Arvydas Anušauskas sako su Jungtinių Valstijų diplomatais nekalbėjęs apie Vašingtono prašymą Lietuvai priimti Gvantanamo kalinius.

Geopolitika

veidas.lt

Moldova gali tapti Rumunijos dalimi per artimiausius 25 metus, ir Rumunijos bei Europos Sąjungos siena eis Dniestro upe, pareiškė antradienį Rumunijos prezidentas Traianas Basescu (Trajanas Besesku) interviu laikraščiui “Romania Libera”, pranešama tinklalapyje lenta.ru.

Interpeliacija

veidas.lt

Interpeliaciją aplinkos ministrui Gediminui Kazlauskui parėmė 12 parlamentarų – surinkta beveik pusė reikalingų parašų, antradienį pranešė LNK Žinios. Po ilgų svarstymų opozicija sutarė dėl kaltinimų ministrui.

Rusija

veidas.lt

Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas antradienį pasveikino didėjantį šalies ekonominį stabilumą ir paragino šeimas auginti po tris ir daugiau vaikų, kad būtų išvengta demografinės krizės.

Ekonomika

veidas.lt

Didžiausias bazinis darbo užmokestis yra Klaipėdoje – 3 proc. didesnis nei rinkos vidurkis. Vilniuje bazinis darbo užmokestis yra 1 proc. didesnis nei rinkos vidurkis, Kaune – 5 proc. mažesnis, parodė tarptautinės vadybos ir konsultacijų bendrovės “Hay Group” atliktas tyrimas.

Pensijos

veidas.lt

Dalies parlamentarų iniciatyva, nepasibaigus sunkmečiui imtis pensijų didinimo yra tokia pat reali, kaip skrydis į mėnulį, pareiškė Lietuvos premjeras.

Lengvata

veidas.lt

Lietuvos viešbučiai išsikovojo ilgai siektą pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą. Nepaisant Vyriausybės nepritarimo, Seimas antradienį nusprendė, kad viešbučiams bus taikomas 9 proc. PVM tarifas – daugiau nei dukart mažesnis už įprastą.

Politika

veidas.lt

Seimas antradienį atmetė nutarimo projektą, kuriuo siūlyta skelbti referendumą dėl Seimo narių skaičiaus mažinimo perpus. Už nutarimo projektą balsavo 21 Seimo narys, prieš – 40, 17 susilaikė. Už referendumo iniciatyvą balsavo “tvarkiečiai”, dalis “darbiečių”, Seimo narių mišri grupė. Valdantieji, taip pat ir opoziciniai socialdemokratai, išskyrus vieną atstovą, buvo prieš.

Metų vadovas

veidas.lt

Ultragarsinių sprendimų išradėjas dr. Sergejus Červiakovas jau dvidešimt metų vadovauja bendrovei “Medelkom”, kuri per sunkmetį nepuolė į paniką, o pasirengė naujų produktų gamybos pradžiai.

Antanas Šipavičius

veidas.lt

“Veidas”: Kokiais tiek tradiciniais, tiek netradiciniais būdais kovojama su kontrabanda Lietuvoje? A.Š.: Siekdami užkirsti kelią kontrabandos gabenimui, ypatingą dėmesį skiriame efektyvios tikrinimo įrangos (rentgeno kontrolės sistemų, skenerių) diegimui ir naudojimui, rizikos valdymo sistemos tobulinimui ir taikymui, operatyvinės veiklos bei darbo metodų gerinimui. Daug tikimės iš numatomų Baudžiamojo kodekso pataisų. Bausmės neišvengiamumas bei neapsimokėjimas, kai baudos [...]

Klaipėdos dramos teatras

veidas.lt

Šią savaitę sostinėje, Nacionaliniame dramos teatre, du savo naujus spektaklius rodys Klaipėdos dramos teatras.

Švietimas

veidas.lt

Prieš 50 metų pedagogas mokiniams buvo autoritetas. Prieš 25-erius – taip pat. Šiandien vaikai daugelio mokytojų negerbia, atvirai tyčiojasi ir įžeidinėja. O mokytojai neturi teisės imtis jokių priemonių, kad suvaldytų padaužas. Bet ar iš tiesų?

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...