2010 Spalio mėnesio archyvas

5–6 metukai

veidas.lt

Nors gyvsidabris kartais laikomas “atgyvenusiu” metalu, jis vis dėlto dar naudojamas ir šiais laikais – daugiausia gaminant baterijas, elektros lempas, matavimo prietaisus (termometrus, barometrus, kraujospūdžio matavimo aparatus) ir kt.

Ekonomikos problemos

veidas.lt

Nuo pat krizės pradžios JAV pasirinko ekonomiškai destruktyvią strategiją, kurios esmė yra mėginti atidėti ekonomines problemas rytojui arba perkelti jas ant užsienio partnerių pečių.

Šventojo Huberto diena

veidas.lt

Lapkričio 3-ioji, šventojo Huberto, medžiotojų globėjo, diena, tradiciškai bus minima ir Lietuvoje. Sostinės Šv. Pranciškaus ir Bernardinų bažnyčioje 19 val. vyks šiai progai skiriama žodžio liturgija, vėliau – medžiotojų vaišės ir bendraminčių diskusijos.

Vilniaus mero postas

veidas.lt

Politikos paraštėse šiuo metu trūnijantys veikėjai savo naują skrydį aukštyn svajoja pradėti nuo gerai matomos Vilniaus mero kėdes

Energetika

veidas.lt

Nors visiems šalies gyventojams jau dabar rūpi, kiek jiems kitąmet reikės mokėti už elektrą, dujas ir vandenį, atsakingų institucijų vadovai tik skėsčioja rankomis ir aiškina, kad tai paaiškės tik gruodžio pradžioje.

Vilniaus meras

veidas.lt

Politikos paraštėse šiuo metu trūnijantys veikėjai savo naują skrydį aukštyn svajoja pradėti nuo gerai matomos Vilniaus mero kėdės.

Dingę pinigai

veidas.lt

Vadybininkai ir finansininkai iš verslo mūsų teisėtvarkos institucijose galėtų padaryti proveržį: tada pareigūnai ir teisėjai dirbtų efektyviau, mokesčių mokėtojų pinigai būtų leidžiami daug racionaliau, o darbo rezultatai būtų kur kas geresni nei dabartiniai.

Iveco Massif

veidas.lt

Prieš porą metų “Iveco” pristatė naują visureigį Massif. Tai išskirtinės išvaizdos modelis, pasižymintis stulbinančiai grubiu važiavimu ir beribėmis pravažumo savybėmis.

Asmenybės

veidas.lt

Priešingai nei Lietuvoje, daugelyje Europos šalių populiariausi tie politikai, kurie vykdė ir tebevykdo griežčiausią taupymo ir savęs ribojimo politiką. Tuo tarpu švaistūnai baudžiami nepasitikėjimu.

Keksiukai

veidas.lt

Kiaušinių trynius atskirkite nuo baltymų, išplakite su paprastu ir vaniliniu cukrumi, druska. Sviestą ištirpinkite, atvėsinkite, sumaišykite su romu, sumaišykite su plaktais tryniais.

degalai

veidas.lt

Vyriausybės planai nuo 2011 m. didinti dyzelino akcizą kelia nerimą tiek tarptautiniais reisais krovinius gabenantiems vežėjams, tiek keleivių vežėjams Lietuvoje. Skaičiuojama, kad dėl padidinto mokesčio dyzelino kaina šoktels 12–15 centų už litrą.

Lars Christensen

veidas.lt

“Jei tik leisite sau pagalvoti: “Ech, krizė baigėsi, jau kylame, gal jau galime atsileisti diržus!”, krisite dar žemiau ir skaudžiau, nei buvote kritę”, – perspėja Danijos komercinio banko “Danske Bank” vyriausiasis analitikas Larsas Christensenas.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...