2010 Spalio 31

Energetika

Elektros ir dujų kainos keisis 2-3 ct

veidas.lt

Nors visiems šalies gyventojams jau dabar rūpi, kiek kitąmet reikės mokėti už elektrą, dujas ir vandenį, atsakingų institucijų vadovai skėsčioja rankomis ir aiškina, kad tai paaiškės tik gruodžio pradžioje.

Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos atstovai teigia, kad pagrindo brangti elektrai nėra, tačiau energetikos ministras Arvydas Sekmokas praėjusią savaitę paskelbė, jog šalies gyventojams už elektrą kitąmet gali tekti mokėti dviem centais daugiau. Tuo tarpu Buitinių vartotojų sąjungos prezidentas Antanas Miškinis teigia, kad šis pareiškimas yra neatsakingas, mat tai esą signalas elektros importuotojams didinti kainą.

Šiek tiek daugiau aiškumo dėl kitų metų dujų kainos. Praėjusią savaitę Kainų komisijai nustačius mažesnį dujų transportavimo viršutinių ribų tarifą ir krintant importuojamai dujų kainai, bendrovė “Lietuvos dujos” vartotojams žada maždaug trimis centais mažesnį tarifą nei dabar. Beje, mažėjančią importuojamų gamtinių dujų kainą jau jaučia ir centralizuotos šilumos bei karšto vandens vartotojai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...