2011 Sausio 06

Kultūra

Žmonių simpatijų apdovanojimus pelnė “Saulėlydžio” sagos filmas ir dainininkė Katy Perry

veidas.lt

Kino saga “Saulėlydis” (Twilight) trečiadienio vakarą vėl triumfavo per Žmonių simpatijų apdovanojimų (People’s Choice) ceremoniją, atidariusią šių metų Holivudo apdovanojimų sezoną, kurioje taip pat buvo pagerbta dainininkė Katy Perry (Keiti Peri) ir aktorius Johnny Deppas (Džonis Depas).

Organizatoriai nurodė, kad socialinių tinklų vartotojai ir internautai atidavė 175 mln. balsų už populiariausias televizijos, kino ir muzikos žvaigždes. Žmonių simpatijų apdovanojimai skiriami tik pagal viešo balsavimo rezultatus.

Žmonių simpatijų apdovanojimų ceremonija kasmet pirmoji pradeda Holivudo trofėjų teikimų sezoną, tačiau šiemet prizus pelniusiųjų sąrašas vargu ar padės prognozuoti, kas laimės kitus prestižinius prizus, tokius kaip “Oskarai” arba Kino aktorių gildijos apdovanojimai.

Trečiasis romantišką vampyrų pasaulį vaizduojančios “Saulėlydžio” sagos filmas “Užtemimas” (The Twilight Saga: Eclipse) buvo pripažintas geriausio filmo ir geriausios dramos kategorijose, o jo žvaigždė Kristen Stewart (Kristen Stiuart) nuskynė geriausios aktorės prizą, pranokusi didžiojo ekrano veteranes Angeliną Jolie (Andželiną Džoli) ir Julią Roberts (Džuliją Roberts).

“Negaliu patikėti. Jūs išties nepaprasti! Už jau trečiąjį filmą?” – džiūgavo “Saulėlydžio” aktorius Tayloras Lautneris (Teiloras Lotneris), priimdamas apdovanojimus.

“Užtemimas” ir jo žvaigždės vargu ar bus įvardyti tarp nominantų į “Oskarus”, kurie bus paskelbti sausio 25 dieną.

“Saulėlydžio” pirmoji dalis pernai taip pat pelnė Žmonių simpatijų apdovanojimą kaip geriausias filmas. Ši filmų serija pastaruosius dvejus metus dominavo ceremonijose, kuriose apdovanojimai skiriami atsižvelgiant į visuomenės balsus.

Filmo “Alisa stebuklų šalyje” (Alice in Wonderland) žvaigždė J.Deppas antruosius metus iš eilės pelnė Žmonių simpatijų apdovanojimą geriausiam aktoriui.

Komiškų televizijos serialų laurai atiteko muzikinei komedijai “Choras” (Glee) ir Jane Lynch (Džein Linč), kuri joje vaidina intrigas rezgančią striksių komandos trenerę.

Draminių serialų kategorijoje apdovanota ligoninės drama “Daktaras Hauzas” (House) ir jo aktorė Lisa Edelstein (Lisa Edelstin).

Iš naujo perkurtas detektyvinis serialas “Hawaii Five-O” ir socialinio tinklo “Twitter” įkvėpta telekomedija “$#*! (Bleep) My Dad Says” išrinkti geriausiais naujais televizijos šou.

K.Perry, kurios sukurti popmuzikos hitai “California Gurls” ir “Teenage Dream” pernai užėmė aukštas vietas geriausių kūrinių sąrašuose, buvo pripažinta geriausia artiste ir didžiausia interneto garsenybe, pranokusi ekscentriškąją dainininkę Lady Gagą (Leidi Gagą).

“Man šie metai buvo neįtikėtini”, – K.Pery sakė žiūrovams.

Kantri muzikos atlikėja Taylor Swift (Teilor Svift), kurios albumas “Speak Now” pernai sulaukė didelės komercinės sėkmės, buvo pripažinta geriausia šio žanro artiste.

T.Swift apdovanojimą priėmė iš britų popmuzikos superžvaigždės sero Eltono Johno (Eltono Džono). Pastarasis su savo partneriu Davidu Furnishu (Deividu Fernišu) neseniai susilaukė sūnaus, kurį pagimdė surogatinė motina.

“Eltonai! Sveikinus jus! Dabar esate tėtis”, – sušuko dainininkė, prieš padėkodama savo gerbėjams.

37-oje Žmonių simpatijų apdovanojimų ceremonijoje iš viso buvo išdalyti daugiau nei 44 apdovanojimai, tarp jų geriausiam televizijos pokalbių laidos vedėjui – komikui Conanui O’Brienui (Konanui O’Brajenui)”.

Pastarasis praeitų metų pradžioje buvo priverstas palikti laidą “The Tonight Show”, o šiemet pradėjo vesti savo laidą kabelinėje televizijoje TBS.

“Noriu padėkoti visiems, kurie galėjusius tapti siaubingiausiais metus pavertė geriausiai mano gyvenime”, – pareiškė C.O’Brienas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...