2011 Balandžio 22

elektromobiliai

Žalieji modeliai

veidas.lt

“Išmanusis telefonas ant keturių ratų” – taip prancūzų firma “Induct” vadina savąjį Modulgo. 2,50 m ilgio triviečio nebus galima nusipirkti, tačiau jis bus siūlomas kaip priedas mobiliajam telefonui. Todėl šį elektromobilį bus galima bet kuriuo metu užsisakyti kaip dalijimo automobiliu paslaugą. Ličio-geležies-fosfato akumuliatorių, kurie įkraunami indukciniu būdu, turėtų užtekti įveikti mažiausiai 90 kilometrų atstumą. Atsiskaitoma bus kas mėnesį, klientai gaus bendrą telefono ir automobilio nuomos sąskaitą.

"Veido" archyvas

Automobilis kaip telefono programa (App). Modulgo modelyje trys keleiviai sėdi vienas šalia kito
Naujienos iš “Renault”: metų pabaigoje rinkoje pasirodysiantis dvivietis Twizy kainuos 6990 eurų, dar 45 eurus kas mėnesį teks mokėti už baterijas. Per metus šiuo elektromobiliu bus galima įveikti iki 7500 kilometrų. Tačiau automobilyje nėra durelių! Versija su į jas panašiomis šoninėmis dalimis bus brangesnė. “Renault” garbingai nurodo nuvažiuojamą atstumą – “tarp 55 ir 115 kilometrų”. Baterijų įkrovimo trukmė – apie tris su puse valandos.

"Veido" archyvas
Brangesnis: Twizy su “durelėmis”

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...