2011 Balandžio 29

Statybos

“Žalgirio” arenos statybos pabaiga – iki liepos

veidas.lt

BFL

Savivaldybėje nebuvo nė vieno “Žalgirio” arenos statybą prižiūrėjusio žmogaus, po savivaldybės ir areną statančios bendrovės “Vėtrūna” vadovų pasitarimo pareiškė Kauno meras Kęstutis Mikėnas.

“Aiškėja, kad savivaldybėje nebuvo nė vieno rimtai projektą prižiūrėjusio žmogaus”, – konstatavo Kęstutis Mikėnas, penktadienį rašo “Kauno diena”.

Pasitarime dėl tikslios statybos darbų pabaigos datos nenuspręsta. Buvo išsakytas tik siekis statybą baigti kuo greičiau. Paskutinis galimas terminas – iki liepos

“Jeigu taip nuspręsta, taip ir bus”, – tvirtino bendrovės “Vėtrūna” savininkas Vytautas Banys.

Savivaldybės administracijos vadovai dėl arenos susirinkimus ketina rengti kone kasdien.

Arenos atidarymas planuojamas liepos 6- ąją, tačiau areną valdysiančio operatoriaus atstovė, “Ūkio banko investicinės grupės” valdybos pirmininkė Angelė Dementavičiūtė šią savaitę užsiminė, kad svarstoma atidarymą atidėti, nes dėl vėluojančios statybos jam neįmanoma pasiruošti. Tačiau operatorius nusprendė patikėti savivaldybės ir “Vėtrūnos” gerais ketinimais.

“Neįsivaizduoju, kas būtų, jei jie mus pavestų. Tačiau mes turime atidarymą surengti liepos 6-ąją – tai yra kritinis taškas”, – sakė A.Dementavičiūtė.

“Vėtrūna” pripažįsta, kad šiuo metu “Žalgirio” arenoje ji dirba tik 60 proc. pajėgumu, o bendrovės darbininkai po 17 val. jau traukia ilsėtis.

V.Banys teigė, kad darbai net trimis pamainomis gali pradėti vykti kone nuo šiandienos – svarbiausia, kad savivaldybė patvirtintų darbus ir jų sąmatas parašais.

Kalbama, kad arena “Vėtrūnai” yra nuostolingas objektas. Todėl bendrovė bando taupyti kone kiekviename žingsnyje, o labai greitai artėjantis Europos vyrų krepšinio čempionatas “Vėtrūnai” atveria šantažo galimybes.

Likusiame statybos etape sąmata dar išaugs. “Yra kai kurių darbų, kuriuos reikia atlikti papildomai, o už papildomus darbus reikia atsiskaityti”, – šypsojosi V.Banys.

Būtinų papildomų darbų sąrašas turėtų būti patvirtintas artimiausiu metu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...