2011 Balandžio 22

Kaunas

“Žalgirio” arenos satytbos vėluoja

veidas.lt

zalgirio-arena22

Naujos kadencijos miesto valdžia išgirdo, kad “Žalgirio” pramogų ir sporto rūmai gegužės 1 dieną nebus baigti statyti – dar neatlikta darbų už beveik 40 mln. litų – nors šis terminas jau yra paskutinis.

Tarybos nariams kilo abejonių, ar bus spėta viską užbaigti iki Europos vyrų krepšinio čempionato, nes, baigus statybos ir įrengimo darbus, dar reikės atlikti kadastrinius matavimus ir sukviesti valstybinę komisiją, penktadienį rašo “Kauno diena”.

“Matome, kad nėra galimybės baigti ir priduoti objektą valstybinei komisijai. “Vėtruna” daro spaudimą ir prašo atidėti terminus”, – naujos kadencijos tarybos narius informavo Statybos skyriaus vedėjas Vigimantas Abramavičius.

Turėję užbaigti areną iki 2010-ųjų spalio pradžios, statybininkai išsiderėjo, kad terminas būtų atidėtas iki šių metų vasario, o vėliau -iki šių metų gegužės 1 dienos.

Vėluojantys “Vėtrūnos” darbai trukdo užbaigti ir dviaukštę automobilių stovėjimo aikštelę, kuri susijungs su arena.

Tuo tarpu buvęs Kauno meras Andrius Kupčinskas, vadovavęs Pasirengimo Europos krepšinio čempionatui darbo grupei, sako, kad naujieji miesto vadovai turėtų susilaikyti nuo neva vėluosiančio “Žalgirio” arenos atidarymo temos eskalavimo. “Valstybei ir Kaunui tai tikrai neprideda prestižo”, – sakė jis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...