2012 Kovo 21

Yra keli kandidatai į vidaus reikalų ministro postą

veidas.lt

Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) pirmininko pavaduotojas Arūnas Valinskas sako, jog partija turi kelis preliminarius kandidatus į vidaus reikalų ministro postą, anksčiau jau ėjęs šias pareigas Regimantas Čiupaila – vienas iš jų.

„Yra keli kandidatai, ir manau, kad dar tas sąrašas plėsis, ir penktadienį arba šeštadienį tas klausimas bus sprendžiamas partijos taryboje“, – antradienį žurnalistams Seime sakė A.Valinskas.

„Be jokios abejonės, vienas iš minimų, taip pat ir spaudoj, yra R.Čiupaila, ir dar kiti žmonės. Kadangi aš partijoj LiCS ne per seniai, nelabai ką man tos pavardės sako“, – kalbėjo A.Valinskas.

Taip pat jis patvirtino, jog dabartinis partijos deleguotas vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis, dėl kurio pasitraukimo pas prezidentę Dalią Grybauskaitę sutarė koalicijos lyderiai, atsistatydinimo pareiškimą įteiks antradienį.

„Kiek mes šiandieną šnekėjome, šiandien iki darbo dienos pabaigos Raimundas pasiryžęs pareiškimą įteikt“, – sakė A.Valinskas.

Kitas LiCS atstovas Artūras Melianas vėliau žurnalistams sakė, jog partijoje į vidaus reikalų ministro postą dar svarstoma jo paties kandidatūra, taip pat šiuo metu sveikatos apsaugos ministro pareigas einančio Raimondo Šukio kandidatūra. Tačiau galimybę eiti VRM vadovo pareigas jis pats vertino skeptiškai: „Aš manau, kad yra geresnių pas mus kandidatūrų“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...