2010 Spalio 27

Transportas

“Wizz Air” nuo balandžio iš Vilniaus skraidins aštuoniomis kryptimis

veidas.lt

Vengrijos pigių skrydžių bendrovė “Wizz Air” nuo kitų metų balandžio mėnesio iš Vilniaus skraidins aštuoniomis kryptimis. Be to, bendrovė Vilniaus oro uoste bazuos vieną lėktuvą. Tai bus 14-oji “Wizz Air” skrydžių bazė Europoje ir pirmoji Baltijos šalyse.

“Mes nusprendėme pradėti skrydžius nuo kitų metų balandžio. Mes pasiūlysime aštuonias kryptis”, – trečiadienį Vilniuje spaudos konferencijoje sakė “Wizz Air” vadovas Josephas Varadis (Jozefas Varadis).

Pasak jo, bendrovės planai Vilniuje – ilgalaikiai: “Mes ne tik žengiame į šią rinką, mes atidarome čia skrydžių bazę. Mums niekada neteko dar uždaryti savo bazės”.

“Džiaugiuosi, kad tai yra ilgalaikis sprendimas. Kalbamasi, kad tai nebūtų atėjimas vienam ar dviem sezonams. Eina kalba apie ilgalaikę perspektyvą dirbti Vilniaus oro uoste”, – trečiadienį spaudos konferencijoje sakė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Vilniaus oro uosto vadovas Tomas Vaišvila po spaudos konferencijos žurnalistams sakė, kad derybos su “Wizz Air” prasidėjo maždaug prieš pusantrų metų.

Bendrovė nuo balandžio 16 dienos pasiūlys skrydžius į Korką, Stokholmą ir Romą, nuo balandžio 17 dienos – į Londoną, Milaną ir Donkasterį, o nuo balandžio 18 dienos – į Eindhoveną ir Barseloną.

Į Londoną “Wizz Air” planuoja skraidinti 5 kartus per savaitę, į Stokholmą ir Romą – tris kartus, kitais maršrutais bendrovės skraidins du kartus per savaitę. Bendrovė prekybą bilietais pradėjo trečiadienį.

Bendrovė keleivius skraidins “Airbus A320″ orlaiviu. Per metus ji planuoja aptarnauti apie 300 tūkst. keleivių ir Vilniuje sukurti iki 30 darbo vietų.

Pasak žiniasklaidos, “Wizz Air” ir Vilniaus oro uostas partnerystės sutartį pasirašė praėjusį penktadienį.

Vilniaus oro uoste, bankrutavus lietuvių bendrovei “Star1 Airlines”, šiuo metu dirba 14-ka reguliariųjų skrydžių bendrovių, tarp kurių – “Lufthansa”, “Finnair”, “Aer Lingus”, SAS, “Brussels Airlines”, “airBaltic”.

“Wizz Air” skelbiasi esanti didžiausia pigių skrydžių bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje, įmonėje dirba 1,3 tūkst. darbuotojų. Per pastaruosius 12-ka mėnesių “Wizz Air” aptarnavo 9,3 mln. klientų. Bendrovė valdo 34 “Airbus A320″ orlaivių parką.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...