2011 Balandžio 30

Terorizmas

Vokietijoje sulaikyti “al Qaeda” nariai

veidas.lt

"Veido" archyvas
Vokietijoje trys asmenys, įtariami esą susiję su “al Qaeda”, keturis mėnesius planavo surengti sprogdinimus, bet buvo suimti, pranešė federalinė prokuratūra.

Federalinis prokuroras Raineris Griesbaumas (Rainers Grisbaumas) sakė per spaudos konferenciją šeštadienį, kad minima trijulė, vadovaujama 29-erių marokiečio Abdeladimo El-K., ketino susprogdinti savo pasigamintą įtaisą minioje, bet dar nebuvo pasirinkę konkretaus taikinio.

“Jie vis dar eksperimentavo, – sakė R.Griesbaumas. – Jie planavo susprogdinti įtaisą su metalo skeveldromis didelės minios viduryje”.

Pasak vokiečių pareigūnų, penktadienį suimtieji asmenys tarėsi, kaip padėti bombą autobuse arba autobusų stotelėje.

Ši trijulė buvo suimta per policijos reidą Diuseldorfe ir Bochume penktadienio rytą apie 6 val. 30 min. Jos stebėję pareigūnai manė, jog sprogdintojai jau galėjo būti pasirengę įvykdyti teroro aktą.

Laikraštis “Bild” rašo, jog taikiniu galėjo būti numatyta ir Eurovizijos dainų šventė, vyksianti gegužės 14 dieną Diuseldorfe.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...