2012 Kovo 30

Visagino gyventojai NT rinkoje laukia kainų kilimo

veidas.lt

„Dabar labai mažai visaginiečių parduoda butus. Kai kurie jų turi po kelis, ypač dirbę atominėje elektrinėje, bet neparduoda – laukia, kol pabrangs. Vietiniai gyventojai tikisi, kad kainos šoktels, kai bus pasirašyta koncesijos sutartis dėl elektrinės statymo“, – „Veidui“ teigė Visagino merė Dalia Štraupaitė.
Utenoje įsikūrusios Aukštaitijos nekilnojamojo turto biržos analitikas Gytis Mikalkėnas taip pat patvirtino, kad kai kurie visaginiečiai turi įsigiję rezervinius butus, tačiau neskuba jų parduoti, nes kainos per krizę nukritusios. Pašnekovas įsitikinęs, kad jei situacija dėl naujos atominės elektrinės statybų taptų aiškesnė, rinka kaipmat pagyvėtų.
Manoma, kad pradėjus statyti atominę elektrinę, pakiltų viso nekilnojamojo turto kainos, nes Visaginu domisi ir daug įmonių. Pasak D.Štraupaitės, jau dabar patalpų ieško ir plėstis nori vietiniai restoranai „Trečias blokas“, „Gabriela“. Šis restoranas norėtų statyti ir viešbutį. Apie naujų butų statybas galvoja ir šalies statybų bendrovės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Kaip vertinate galimybę, kad S.Skvernelis vadovaus naujai Vyriausybei?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...