2010 Spalio 21

Areštai

Vis daugiau bankų klientų baiminasi prarasti turtą

veidas.lt

Pranešimas apie bankui įkeisto turto areštą finansinių sunkumų kamuojamiems klientams pirmiausia asocijuojasi su antstoliais ir turto praradimu. Centrinės hipotekos įstaigos (CHĮ) duomenimis, per tris šių metų ketvirčius bankų prašymu turto arešto žymomis buvo paženklintas 591 butas ir 1165 žemės sklypai.

Prieš metus buvo prašoma areštuoti 407 butus ir 1461 žemės sklypą. Tuo tarpu prieškriziniais 2008-aisiais tokios nemalonės sulaukė tik 114 butų ir 215 žemės sklypų.

Šiemet daugiausiai butų ir žemės sklypų turto areštų žymų CHĮ įregistravo “DnB Nord” bankas, jam lyderio pozicijas užleido SEB bankas. Pasak “DnB Nord” atstovo spaudai Andriaus Vilkanco, turto arešto žyma reiškia, kad turto savininko teisė disponuoti turtu yra apribojama, bet jis ir toliau gali tuo turtu naudotis ar, suderinęs su banku, jį parduoti. “Tai yra signalas, kad reikia aktyviai ieškoti bendro ir abiem pusėms priimtino sprendimo, kaip išbristi iš susidariusios padėties”, – tikina jis.

Šaltinis: Centrinė hipotekos įstaiga

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...