2011 Kovo 14

Automobiliai

Vilniuje atidarytas moderniausias šalyje automobilių kėbulų remonto ir dažymo centras

veidas.lt

Vilniuje įgaliotoji BMW ir MINI atstovė Lietuvoje UAB „Krasta auto“ atidarė moderniausią šalyje automobilių kėbulų remonto ir dažymo darbų centrą. Į naujausiomis technologijomis ir kvalifikuota komanda išsiskiriantį centrą, kuriame bus teikiamos visos automobilių kėbulų remonto ir dažymo paslaugos, įmonė investavo 1,5 mln. litų.

Krasta auto“ servisų tinklo Lietuvoje vadovo Lauryno Sivilevičiaus teigimu, atidarydama modernų kėbulų remonto ir dažymo centrą įmonė tęsia praėjusiais metais pradėtą įgyvendinti techninio aptarnavimo paslaugų plėtros ir gerinimo programą.

Naujasis kėbulų remonto ir dažymo darbų centras užtikrins aukščiausią techninio aptarnavimo paslaugų kokybę šalyje, kurią garantuos pagal aukštesnius nei gamintojo reikalavimai apmokyta, nuolat tobulėjanti kvalifikuotų darbuotojų komanda ir modernesniausia įranga, kuri taip pat padės užtikrinti ir procesų ekologiškumą“, – sako jis.

Anot L. Sivilevičiaus, naujojo centro įkūrimą paskatino ir tai, jog daugiau nei 15 metų veikęs senasis kėbulų remonto darbų cechas nebeatitiko mūsų pačių keliamų reikalavimų ir vis tobulėjančių automobilių bei jų remonto technologijų. „Todėl siekdami būti žingsniu priekyje ir savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, nusprendėme ne modernizuoti senąjį, o atidaryti naują, pavyzdinį kėbulų remonto ir dažymo darbų centrą, kuriame darbai užtruks greičiau nei iki šiol“, – sako jis.

Krasta auto“ servisų tinklo Lietuvoje vadovo teigimu, per mėnesį šiame centre planuojama aptarnauti apie 150 automobilių. Naujasis centras yra įsikūręs šalia pagrindinio BMW, MINI, „Fiat“ ir „Alfa Romeo“ atsarginių detalių sandėlio, todėl šių automobilių vairuotojams leis užtikrinti dar didesnį paslaugų operatyvumą.

650 kv. metrų kėbulų remonto ir dažymo darbų centre, kuriame bus priimami visų markių ir dydžių lengvieji automobiliai, paslaugų kokybę, procesų ekologiškumą ir operatyvumą užtikrins viena didžiausių šalyje kompiuterizuota, energiją taupanti dažymo kamera, kurioje telpa ir lengvieji asmeniniai, ir lengvieji komerciniai automobiliai, taip pat 4 šiuolaikinės patogiam ir švariam darbui pritaikytos automobilių paruošimo dažymui vietos, 4 išrinkimo vietos, poliravimo vietos bei specialios, naujausių technologijų kompiuterizuotos kėbulų geometrijos atstatymo vietos.

Naujajame kėbulų remonto ir dažymo centre vienu metu gali būti remontuojama 12 automobilių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...