2011 Gegužės 03

Vilniuje atidaromi du nauji paštai

veidas.lt

BFL
Lietuvos paštas antradienį atidaro du naujus skyrius Vilniuje. Vienas jų veiks prekybos centre “Pupa”, esančiame Pilaitės rajone. Antrasis paštas duris atveria sostinės Šiaurės miestelyje esančiame prekybos centre “Hyper Rimi”. Į šiuos pašto skyrius bendrovė investavo apie 200 tūkst. litų.

Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorės Ingos Dundulienės, naujieji pašto skyriai gyventojus aptarnaus ilgesniu ir patogesniu laiku, dirbs ir savaitgaliais. Prekybos centre “Pupa” esančiame pašte gyventojai galės įsigyti ir tarptautinių autobusų bilietų.

Iki metų pabaigos Lietuvos paštas planuoja atidaryti apie 20 paštų prekybos centruose, į kuriuos iš viso ketinama investuoti apie 2 mln. litų.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...