2010 Rugpjūčio 03

Chuliganizmas

Vilniuje – stotelių niokojimo banga

veidas.lt

Praėjusią savaitę vėl buvo išdaužyta daugybė sostinės autobusų ir troleibusų stotelių stiklų. Pagal sutartį su Vilniaus savivaldybe 500 stotelių tinklo vitrinas prižiūri lauko reklamos bendrovė “JCDecaux”, kuri neteikia duomenų, kiek vitrinų iš viso buvo suniokota pastaruoju metu.

Bendrovės plėtros vadybininkė Jurga Kopūstaitė sakė, kad mieste jau įrengta 12 “antivandalinių” stotelių – tose vietose, kur jos būdavo dažniausiai niokojamos, pavyzdžiui, S.Stanevičiaus gatvės gale, Dvarčionių g. Čia vitrinos uždengtos ne grūdintu stiklu, o specialia nedūžtančia medžiaga. Reklama į tokias vitrinas nededama.

Pasak J.Kopūstaitės, kartais policija pagauna vandalus, kurie atlygina padarytą žalą arba jiems iškeliamos baudžiamosios bylos. “Neretai tokie žmonės sako, kad buvo įdomu pasižiūrėti, kaip dūžta grūdintas stiklas”, – pasakojo bendrovės atstovė.

Ne visuomet stotelės nukenčia dėl piktybiškos žmonių veiklos. Kartą į stotelę buvo įvažiavusi mašina, būna, kad vitrinos dūžta netyčia užkliudytos.

J.Kopūstaitė pabrėžė, kad stotelių vitrinos niokojamos ir kitose šalyse, todėl vienintelis prastų tokių poelgių priešnuodis – aktyvesnė policijos veikla.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...