2011 Sausio 07

Savivalda

Vilniaus valdžia neskuba priimti biudžeto projekto

veidas.lt

Sostinės politikai kol kas nepradeda net svarstyti šių metų miesto biudžeto, tačiau jo rengėjus jau užvertė pasiūlymais, ką reikėtų finansuoti, penktadienį rašo “Vilniaus diena”.

Trečiadienį vykusio miesto tarybos posėdžio darbotvarkėje šių metų Vilniaus biudžeto svarstymas buvo įrašytas pirmu numeriu.

Tačiau dieną prieš posėdį šis klausimas iš darbotvarkės buvo išbrauktas. Toks pats likimas sostinės biudžeto svarstymą ištiko ir per praėjusį miesto tarybos posėdį.

“Pagal įstatymus savivaldybių tarybos miestų biudžetus turi patvirtinti per du mėnesius nuo tada, kai Seimas patvirtina valstybės biudžetą. Valstybės biudžetas buvo patvirtintas gruodžio 9 dieną, vadinasi, miesto biudžetas turėtų būti patvirtintas iki vasario 9 dienos”, – sakė savivaldybės Finansų valdymo ir apskaitos departamento direktorius Edmundas Kačkus.

Pasak jo, nebūtų jokios tragedijos, jei miesto biudžetas vasario pradžioje ir nebūtų patvirtintas.

“Jei biudžeto nepatvirtinsime, turėsime gyventi kas mėnesį iš vienos dvyliktosios praėjusių metų biudžeto dalies. Jei taip įvyktų, nebūtų jokio nuostolio, nes pernykštis biudžetas, šiaip ar taip, buvo 130 mln. litų didesnis, nei planuojamas šiųmetis”, – teigė E.Kačkus.

“Viena yra, koks biudžetas buvo pateiktas, o kita, koks jis bus po visų diskusijų. Mes tik dėliojame skaičius, o biudžetą tvirtina miesto taryba. Politikai pateikė nemažai pasiūlymų, reikia viską dar apsvarstyti”, – kalbėjo E.Kačkus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...